Jump to content
Българският форум за музиканти

My Youtube Channel


Slipaway

Recommended Posts

Ммм вчера ей така за експеримента (колкото да пробвам камерата), записах 2 мои доста любими песни, които би трябвало да са познати на хората, които слушат групи от последната генерация дет метъл (надявам се да има достатъчно такива във форума). Звукът не е много хубав, свиренето ми също (сравнено с на повечето китаристи тук де), но ей така реших да споделя :]

 

http://www.youtube.com/watch?v=1Y9sSPvY2uI

 

http://www.youtube.com/watch?v=5o93H8ThSqw

 

Тея дни може и да запиша още, ако не ме домързи :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен се справяш много добре :pray: Щом свириш със софтуер спокойно можеш да постигнеш и по-добър звук в записа. Продължавай все така :cheers2: . Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хаха то на мен проблемът ми е хардуера за момента. Компа ми е праисторическо животно, саунд картата му също, звукът излиза през някви 5 ватови колонки деректно в микрофона на камерата, тей че пак е доволно. Очаквам в близките месец-два да си взема лаптоп, някъв USB китарен модул и евентуално някакво по-сериозно кубе след тва и тогава ще работя по звука :pray:

Редактирано от Slipaway
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Те го баче Slipaway.. от Слипнот мина на метълкор, че от кора зариби на неодет :girl_witch: Аз съм readonly, засякохме се с тебе в mIRC-ата още през ония времена, когато LP не бяха чак такива пи***и.. ше съм изненадан ако ме помниш, но както и да е. hint: nu-metal nu-pogodi :р

Усили повече китарата когато записваш така - вижда се, че следваш доста плътно, но midi-то е на преден план и вговнява. И пробвай нещо на Bleeding Through докато си с дебели жици в B, че Каубоите - яки са, ама са доста семпли.

Редактирано от KeRRANGKid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много малко групи от този стил са наистина яки (добри, различни). Повечето са адски еднакви и не можеш да направиш разлика коя точно слушаш, ако ги прелистваш за пръв път. Упех в свиренето, но предпочитам да жив запис с банда.

Нещо което тук в този форум се случва от дъжд на вятър. Даже тия природни явления са по-чести. По-скоро от прецесия на прецесия :cheers2:

 

Както и да е. Добре свириш. Продължавай с още по-добро свирене и събери авери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те го баче Slipaway.. от Слипнот мина на метълкор, че от кора зариби на неодет :D Аз съм readonly, засякохме се с тебе в mIRC-ата още през ония времена, когато LP не бяха чак такива пи***и.. ше съм изненадан ако ме помниш, но както и да е. hint: nu-metal nu-pogodi :р

Усили повече китарата когато записваш така - вижда се, че следваш доста плътно, но midi-то е на преден план и вговнява. И пробвай нещо на Bleeding Through докато си с дебели жици в B, че Каубоите - яки са, ама са доста семпли.

Хаха помня те, помня те! Доста време мина от тогава, а онази епоха си беше велика!:D Иначе за записа да прав си, но го усетих как е след като го записах и ме домързя пак хаха. За следващите ще ги следя тези неща повече. Ти иначе как си, кво става с теб? Пиши ми някво ЛС! :D На всички други благодаря за положителните мнения :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.