Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за магазин Конрад


Recommended Posts

Първо да се извиня не бях сигурен за къде е темата ама ако не е за тук правилните хора ще е преместят :greenball: .Искам да попитам къде има такива магазини Конрад скоро ще ходя до Пловдив и разбрах че там има но още по скоро ще ходя в Стара Загора(утре)и да попитам там имат ли магазин или евентуално Велико Търново-защото там уча или пък Хасково-аз съм от там ама не ми се вярва щях да знам.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи какво ти трябва конкретно, може да го има и в други магазини, не само в Конрад. Пък за Конрад не се сещам за някакво инфо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе къде е тоя магазин Комет в Пловдив!? Конрад, Викиват, Кузмов Електроник, ок...ама тоя Комет нещо ми бяга?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе къде е тоя магазин Комет в Пловдив!? Конрад, Викиват, Кузмов Електроник, ок...ама тоя Комет нещо ми бяга?!

В Капана.Ще питаш и ще го намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж Комет, мисля, че имаха магазин в Пловдив, правят доставки от фарнел :)

 

В комет поялниците са скъпи. Започват от 50тина нагоре. Освен това нещо не ми вдъхват много доверие като за маркови поялници.

От Фарнел още по-скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Велико Търново на доста централно място има един магазин Интеграл, където има повечето необходими неща за самоделна електроника :) Намира се на платения паркинг над старите хали - в момента Happy. Ако не знаеш кое са старите Хали - те са точно срещу "Улицата". Това вече трябва да го знаеш, щом учиш в Търново :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Намерих и Комет :)

 

А иначе Конрад се намира на кръстовището на бул. България с ул. Победа - доста известно кръстовище в Пловдив, дори и да не знаеш къде е, всеки може да те упъти.

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих и Комет :)

 

А иначе Конрад се намира на кръстовището на бул. България с ул. Победа - доста известно кръстовище в Пловдив, дори и да не знаеш къде е, всеки може да те упъти.

В Conrad има наистина богат избор но 99,9% от техниката е CHINA и поялниците, за които говорихме нямат дълъг живот,но един поялник купен от там е още жив 4-5 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зависи от бройката :) Aз имам поялник 30В китайче оттам и го ползвам вече над година, купих си един маломощен 20В с тънка човка за по финна работа и изкара около 2 часа :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ето сайта на "Млад конструктор". Имат електронен магазин, от който можеш да поръчаш всичко! Пращат с куриер.

УСПЕХ! :pray:

 

ПОЯЛНИЦИ:

http://constructor.bg/shop/default.php?cPa...e77bddf25d42bc7

 

Магазин:

http://www.constructor.bg/shop/

Редактирано от dandilov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.