Jump to content
Българският форум за музиканти

За първия ми албум


Geo

Recommended Posts

Здравейте,приятели,

 

Скоро ще излезе първият ми авторски албум,изсвирен и записан изцяло и само с бас-китара и ритъм-секция.

Пускам това съобщение именно в този форум защото причината за неговото издаване в голяма степен е породена от вашите мнения и отзиви относно моята музика.

Благодаря на всички колеги музиканти от форума,които ме подкрепиха и ми помогнаха с ценни идеи и препоръки. :cheers: :hello: :virtuoz:

 

http://thelandofthedragons.tripod.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех !!!! Като те знам, в главата ти има музика поне за още 50-ина албума , така че нека ти върви по вода :))))

 

:blink::blink::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления Geo :blink: . Знае ли се точната дата на излизане на албума и как ще се разпространява ?

Най-вероятно ще е след около 10-15 дни и още не знам как ще се разпространява,но ще ви държа в течение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да..... Супер новина е това! Успехи пожелавам и аз! Дръж ни в течение за развитието по темата! :bravo:

Ще ви държа в течение .Нали за това е този форум-за да се подкрепяме взаимно :blink: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех !!!! Като те знам, в главата ти има музика поне за още 50-ина албума , така че нека ти върви по вода :))))

 

:blink::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::)

Благодаря ти Роска,ти си един от основните "виновници" за излизането на този албум.Сам едва ли бих се навил да го издавам. :blink::) :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и пожелания за успех и от моя страна! В очакване съм да чуя! :blink:

Благодаря ти за вниманието.Откъсите са в сайта,който съм дал. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам какво да кажа, освен колко много ме е яд, че още не съм си накупил достатъчно записваческа техника, за да допринеса и аз.

 

Също така и че съм особено горд от факта, че съм имал честта (макар и за малко) да свиря с Гео. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо забравих , ако може искам да си купя още докато е топъл топъл , така че веднага да кажеш като вече може да се купува ..... За стойностна БГ музика си засужава да имаш оригинал ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.