Jump to content
Българският форум за музиканти

Кутия за комбо.


Recommended Posts

120х60 е доста добре. Даже идеално. Практикер, обаче, ще видя, като ида във Варна, че тъкмо почнах работа и няма много мърдане сега...

 

Иначе Hillbilly е прав за зегетата. И аз си имам едно силно китайско, на което един път се опита да му падне ножа в процес на работа... Направо държача му се беше счупил (не говорим за металния водач/крак). Накрая му смених кутията изцяло. Абе не че не става, но за особено голяма прецизност, трудно можем да си говорим с него.

 

ПП: Тая вечер трябваше да отида да говоря с дърводелеца, евентуално за някакви талашитени плоскости, обаче, пусто, седнах на бира...

 

ПП2: Hillbilly, яко соц. дизайн. :thumbdown::P

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Като дойдеш във Варна се обади - ще пробваш моето...може пък да ти хареса, и да решиш, да не заемаш

половината стая с тия размери.Ще се опитам да ти уредя решетка...ще видим. ;)

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: Тая вечер трябваше да отида да говоря с дърводелеца, евентуално за някакви талашитени плоскости, обаче, пусто, седнах на бира...

 

 

;)

 

 

Ако си се примирил с ПДЧ-то , мога да ти подаря дъски достатъчно за твоята кутия .

Доколкото се сещам беше от Варна или учеше ли...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП2: Hillbilly, яко соц. дизайн.
Вярно е..тази колонка не е мое дело,аз само я скъсих,че беше с пищялки :) Кога ли ще се замъкна към Варна да пиеме бири,нещо пада работата и командировките,и това вече е краен :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега някой да каже отде човек да си намери 18мм шперплат и да му го разкроят на място, точно и убаво в София всичко ще е наред. Дори и аз ще се въползвам :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шперплат се продара в Лесоцентъра:

http://www.lessocenter.com/component/optio...,46/Itemid,134/

но едва ли го разкрояват, особено пък точно ! Но все може да се намери някой добър човечец от работещите, поне да ти го нареже грубо на парчета, удобни за транспортиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:blink: Бах тез светкавици и гърмели! Вчера в 9 и 30 светна и ми спря нета, чак сега дойде. Хубаво, че отидох, та повиках малко в офиса им, че иначе шяха да си вдигнат чукалата сигурно още в 6 часа... А по едно време, към 1 сутринта, такъв пукот се чу, направо разстересе стъклата и писнаха алармите. Имах чувството, че топ гърми...

 

А по темата - днеска щях да ходя в "Топливо", да гледам какви плоскости и от какъв материал имат, ама днеска много зает ден беше... Пък до сега разглобявах и мъкнах мебели. Та май ще чакам почивните дни, за да говоря с дърводелеца.

 

ПП: Hillbilly, гат кажеш. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Бах маа му и Бийтълс! У цялото село няма шперплат! На едно място само ми предлагат плочи, от които мога да скова два ковчега. Хората не ги бърка, че мен ми трябва малко. Чичкото дърводелец и той няма...

 

Понеже днес свърших работа рано, слязох в мазата, борих се с паяжини, паяци и всякакви гадини от общ характер, и си изрових ПДЧ парчетата, който имам. Очаквах да са в отвратително състояние (подбити ръбове, дупки, ронлива структура...), но се оказа, че са много добре. Е, тук таме е позацапан фурнира, но той не ме интересува.

Мерих, струвах, чертах, пуших... Качих се в нас (едната стая сме я изкормили, че ще правим ремонт, а в мазата много тъмно, ще си отрежа някой пръст), извадих ел.триона, наточих се... Той па, уж лазерче има, за да показва на къде се води, водачи има, ограничители има.... Бие на ляво! Е*а положението, хубаво, че си оставих малко аванс, но няма да стане така работата.

Мислех през почивните дни да режа плоскостите при дърводелеца, но той ще ходи за риба, а и така и така няма $, ще изчакам до понеделни, вториник за тая работа.

 

ПП: Мислех да поствам снимков материа, ама криворежещия трион ми уби мерака. :)

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: Тая вечер трябваше да отида да говоря с дърводелеца, евентуално за някакви талашитени плоскости, обаче, пусто, седнах на бира...

 

 

:)

 

 

Ако си се примирил с ПДЧ-то , мога да ти подаря дъски достатъчно за твоята кутия .

Доколкото се сещам беше от Варна или учеше ли...?

 

Чак сега виждам поста ти.

 

Мерси много, но за момента имам достатъчно ПДЧ, та да направя 3-4 кутии, с размерите, с които съм решил да бъде.

 

Иначе БЯХ във Варна, ама кризата не прощава... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.