Jump to content
Българският форум за музиканти

R N B джем


emo_tion1

Recommended Posts

Еми то тука май само пиано остана за слагане...поради което добавих такова.

 

На моменти има "полет на фантазията" и закачени клавиши, но мисля, че като цяло се вписвам в картинката. Дано ви допадне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за положителните коментари. fLiSk,това е записвано с Fender superchamp XD,Gibson Les Paul Studio faded,line out>comp,Гарланда го връзвам с Фендерчето и става страшен саунд,но напоследък се съобразявам със съседите и го карам по тихо..

Бицев,Клептън е голям просто ..,но и той издаде албум "От люлката" с кавъри на блусмените,от които се е учил ..(е знаеш го това,но си пиша във форума ,купон да става)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Еми то тука май само пиано остана за слагане...поради което добавих такова.

 

На моменти има "полет на фантазията" и закачени клавиши, но мисля, че като цяло се вписвам в картинката. Дано ви допадне :)

 

 

Леле - я глей ти! Aquarelle, ти ме разби! С работи като Enjoy The Silence и Gig In The Sky оставяше съвсем друго впечатление, за лиричен, изтънчено-атмосферен музикант, пък тука си направо друг човек - в положителен смисъл. :)

 

Малко имам проблем с избора ти на бленда за клавира (сигурно проблемът е в мене), но свиренето е много гот - браво!

 

Да ви се не надява човек и на талантите, бе!

Редактирано от Бицев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

^^Не лъжа бре,това е през драйв канала -войс на 3,гейн на 3-4 и волюм на 3 някъде и лек дилей доколкото си спомням,с куул едит про е записвано - характерния звук е от гибсъна и освен с перце свиря с пръсти на места - специални благодарности на Албърт (телекастър) Колинс за похвата. :)

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бицев - благодаря ти за хубавите думи :cheers:

 

Блендата на клавира наистина може би не е най-удачната, но това беше първото, което ми попадна...ако се бях заиграла с това, щеше да ми отиде вдъхновението на кино...а пък след това вече бях твърде уморена за каквото и да е и просто го експортнах, постнах и след това право в леглото :crying:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Не лъжа бре,това е през драйв канала -войс на 3,гейн на 3-4 и волюм на 3 някъде и лек дилей доколкото си спомням,с куул едит про е записвано - характерния звук е от гибсъна и освен с перце свиря с пръсти на места - специални благодарности на Албърт (телекастър) Колинс за похвата. :)

 

Знам че не лъжеш, т'ва беше по-скоро възклицателно похвалително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на свой ред да благодаря на всички за мненията!

@stevie wonder - Стенли ми е идол. много бих искал да си прав

@fLiSk, човече, това не е състезание, тук сме за да се кефим :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 'що го няма BlueZone наоколо, да ви събере заедно в един общ микс - тогава ще е баш-джем!

 

(То ще е повече от микс, бекинга трябва да се луп-не, може би и някои части от партиите също - но да се балансират различно при всеки цикъл, че да имат 'сола'... Играчка, но си заслужава)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото точно съм решил тоя уикенд да пробвам нещо такова, да понавържа версиите, не че ми е на нивото, ама ако все пак нещо се получи, ще го пусна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От толкова мазнене ще потече лой от темата :) Ще се разберем бира срещу бира някой път.

Като не успяхме в Белгия, трябва да е в България... :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.