Jump to content
Българският форум за музиканти

Tell Me I'm Not Dreamin' - Jermaine Jackson & Michael Jackson


LOCKY_

Recommended Posts

Знам че тука едно 93% сте метъли, и едва ли слушате нещо друго, освен жици, ама ние с една приятелка пеем за собствен кеф черна музика от 80-те... ЕТО ТАКА!... Инструментала е от ютуб, пяли сме на микрофоните от скайповете всеки от дома си, смесвали сме с най-старата версия на audio studio generation, но е важно настроението... Дано ви хареса. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе! Много добре сте се справили и двамата!

Поздравявам ви за избора за кавър - страхотно парче.

Продължавайте в същия дух!

Следващия път трябва нещо с по-добро аудио-качество да направите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууууууу, благодаря ви за хубавите отзиви и пожелания, не очаквах точно тук да има такива. ;):)

Ето го файла отново!

 

Скоро ще постна и още от записите ни, не че имаме много, де. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето, което сте избрали е зверско. И спокойно, тва че слушаме бруталии, не значи, че не сме започнали с Майкъл (и че го и слушаме още де)...

Някак прекален дилей ли, не знам и аз какво е има във вокалите. И като цяло бумти, като от прекомпресиране или пак някаква такава врътка.

В друга тема го засегнах тоя момент с домашните и записите и миксове от репетициони и студия тук.

 

Джърмейн не е толкова добър с гласа, щото като влезе Майкъл и вдига нивото на макс, но самото парче е много добро като песен! :)

Авторски имате ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.