Jump to content
Българският форум за музиканти

Black Sabbath - Paranoid !live! Solo


Recommended Posts

Здравейте!

 

От месец,месец и половина търся таблатура за солото на Тони Йомми на този концерт :

.Много,ама много ще съм благодарен ако някой издири,или го направи (ух че съм нахалник ^^)

 

тенкс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, пич, то солото от този концерт е същото като на студийната(оригиналната) версия на песента от 1970 . Имаш ли Guitar Pro ? Ако имаш ще ти пратя таблатурата на песента, ако нямаш ще ти кажа откъде да го дръпнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, пич, то солото от този концерт е същото като на студийната(оригиналната) версия на песента от 1970 . Имаш ли Guitar Pro ? Ако имаш ще ти пратя таблатурата на песента, ако нямаш ще ти кажа откъде да го дръпнеш.

 

 

Ами,пич,то солото е различно от студио вершъна,слушай се.Аз знам студиото 100% Айомми,ама тва соло стига до лика където повтаря това:

 

-15p12-----

--------15-

-----------

-----------

-----------

-----------

 

и после цък цък не моа го направя.Има доста разлика в солото(2рата част след слайда от 9 прагче до 14.

 

Надявам се да съм бил ясен :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам официални табове на студийната версия и на една концертна. В гитар про малко се различава, понеже е вадена от някой домашен герой примерно, но пак е близо до оригинала.

 

Концертната версия е базирана на студийната, като Тони Айоми си прави променки и импровизацийки.

И както казва в интервюто към гитар уърлд от където са ми табовете - на всеки концерт солото е леко различно.

Т.е. нещата не са написан на камък. Хвани основната мисъл и си импровизирай около нея, както прави и самият Тони Айоми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам официални табове на студийната версия и на една концертна. В гитар про малко се различава, понеже е вадена от някой домашен герой примерно, но пак е близо до оригинала.

 

Концертната версия е базирана на студийната, като Тони Айоми си прави променки и импровизацийки.

И както казва в интервюто към гитар уърлд от където са ми табовете - на всеки концерт солото е леко различно.

Т.е. нещата не са написан на камък. Хвани основната мисъл и си импровизирай около нея, както прави и самият Тони Айоми.

 

 

Е,ако може постни тази на концертната версия,знам , че всички сола на всеки концерт са различни,но се наподобяват доста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.