Jump to content
Българският форум за музиканти

Ще си купувам китара..съвети..


Nirvanahh

Recommended Posts

Добър ден, мисля да си купя китара. Слушам Нирвана, ред хот чили пепърс, металика. Начинаещ съм и имам около 100 лева за да я купя, има ли добри китари за тези пари?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари само акустична и то не мисля че ще намериш нещо кои знае колко добрп.За тези групи ще ти трябва електрическа китара според мен, но тогава ще трябва и кубе да купуваш.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

събери още 200 и ще можеш да измислиш нещо (ако искаш електрическа) и това няма да е кой знае колко добро ами ще е минимума. но няма нищо срамно в това за начинаещ е екстра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди в някой магазин в твоя град и там ще те насочат пробвай дали ти е удобна, дали ти харесва звука и т.н и и взимай.Намери си учител и почвай.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като и аз скоро ще си взимам електрическа китара се чудя мога ли да си взема пакет китара+кубе до 300-350 лева. Примерно в РФ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми може и нищо не те спира. Даже за нечинаещ са перфектни тези пакети, защото имат всичко, от което се нуждаеш на първо време. В РФ има такива пакети на Squier.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден, мисля да си купя китара. Слушам Нирвана, ред хот чили пепърс, металика. Начинаещ съм и имам около 100 лева за да я купя, има ли добри китари за тези пари?

 

Няма! :).

 

Реши първо каква точно китара искаш и какво искаш да свириш на нея, след това питай пак.

За справка прочети 30-40 теми с подобна тематика назад в раздел китара, за да се ориентираш в обстановката.

Сещаш се, че няма да пишем всичко отново и отново специално за теб...вече е написано.

Разгледай назад в "Китара".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.