Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно изоставено парче


Recommended Posts

http://www.4shared.com/file/107916464/6f03663a/Etcetera.html

 

Това парче по настояване на колегите ми от групата го изоставихме като кос яйцата си. :D

Вече година и половина не сме го свирили. Не им харесва и туйто! На мен обаче продължава да ми харесва и мисля, че си струваше да го доведем до завършен вид. Интересно ми е да чуя коментари. Само аз ли имам странен вкус?

Извинявайте за премодулирането на моменти - нещо го пипках и загубих първоначалния запис.

 

П.П. Ей само някой да не каже на колегите, че съм го пускал във форума - ще ме обезглавят! :) Иначе, те рядко влизат тук, не знам защо.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме радва много парчето..не е за recyicle bin в никакъв случай.Моята Дулсинея слуша такъв тип музика . Сега като го слушах и тя започна да хвърля танци . Казах и че е на един приятел , а тя ми отвърна - "виж как свирят хората , не надуват главите на хората като вас.." :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я си го довършете - как така се изоставя такъв groove?! (Не знам българската дума: увличащ ритъм). Много заразна идейка, ритъм секцията вече работи здраво; в аранжимента има да се пипнат китарните партии (в сола и 'обаждания' малко езотерично се мешат скали, донякъде и ритмика - може да се поизчисти за да 'тече') и вокалите - по-скоро като интонация и маниер (разбирам, че е маркиране на репетиция). Има място и за 'хоров' рефрен - без значение с хармонии или в унисон, може добре да 'донагрее' ритъма.

 

Както добре са забелязали вече някои слушатели - става много 'танцов' номер. Много обичам такива (и не само аз). Никакво изоставяне!

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А 'е хора, таман направите нещо по-гот и го зае.... Не достатъчно арт ли? Според мен си е ЕдЕално. Само да се направи.

И вярно по-малко експерименти с наклоненията ше позагладят иначе мазната (в положителен аспект) хавица.

"Прочее" Да не сте ходили на другаря Морисън на парижкия гроб? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.4shared.com/file/107916464/6f03663a/Etcetera.html

 

Само аз ли имам странен вкус?

Не си само ти :)

Парчето е добро, тропай с крак, настоявай да се свири :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря, колеги. :) Да, парчето е в работен вид, т. е. в недоработен вид. @Басурендер - благодаря, а най-вече за "един приятел". :) @Бицев - и аз чувам каквото и ти, благодаря. "Езотеричното" мешане на скали и ритмики е умишлено от моя страна - търсил съм си нещо, още повече - знаех, че репетицията се записва и после може да чуя, да избирам мотиви и т.н.

@Роко - да , така правим за съжаление. Ама много сте единодушни за китарните ми извращения. :)

@Ултрамега - заболяха ме краката от тропане и не само за това парче...

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Благодаря ви, колеги. Направих си някои изводи за себе си. Иначе парчето ако излезе на бял свят няма да е скоро. Преди него има много други, но ината ми твърдеше, че става за нещо. :hysterical: М/у другото, няма да се разсърдя, ако някой го пооплюе, не ни щадете - просим си го. Така само с положителни коментари ми се струва, че си премълчавате нещо.

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш моята критика - това с въртенето на панорамите много ме дразни . Имам чувството , че съм пиян. Ако няма такова нещо значи просто съм си пиян...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не си още. И мен ме дразни, ама вече го направих. И нямам първоначалния вариант. :hysterical: Да се у експериментатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.