Jump to content
Българският форум за музиканти

Български интернет магазин продаващ струни Елаксир


Coprophagus

Recommended Posts

http://www.camerton999.com/index.php?c=BAS...ist&Link=28

 

не знам за вас, ама за мен това си е новина :greenball:

 

П.С. дано не не реши някои модератор че правя реклама, пък и да правя по-добре да си взимаме струните от БГ от колкото да правим поръчки от чужбина, а поне аз не знам някои друг да продава Елексир в БГ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, чудна цена от 28 лв. ... за единична струна :thumbs_up: Кое му е по-добото сравнено с USA-вноса?

Да ни е жив и здрав Baby Thomas и да внася още дълго време!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тоя магазин 95 лв е за 4 струнен комплект. На мен толкова ми пристигна 5 струнния от Baby Tomas, с доставката по куриер от Русе, за един ден !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вярно че е скъпичко това не бях погледнал, пък и не знаех че Baby Thomas внася, е нищо де сайтчето има интересни джунджурии. Все пак инфото си е инфо... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не но си спомянм как ме омягьосаха когато за пръв път си ги сложих (макар да не съм басист... още)

Цената им абсолютно си заслужава, ако ще си вземате се свъжете с @BabyThomas - Той е човека! :)

Редактирано от Viper-X
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.