Jump to content
Българският форум за музиканти

компютри и музика


ruslan

Recommended Posts

купих си книгата компютри и музика но във книгата е описан начина на работа със cubasis vst

 

някои знае ли откаде мога да закупя тази програма или да я сваля безплатно

 

благодаря предварително на тези които ще ми помогнат :hysterical:

скаипе ruslan7097

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросната книга е древна и коментирана вече тук. Cubasis VST сигурно го има за сваляне, ама е МНОГО стар и не мисля, че е удачен избор. По-добре някоя от новите Кюбейс версии. Не вярвам да се различават хипер много, а пък и за тях има чудни видео туториали! :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам много близка версия до тази (VST32 или известен още като Cubase5).Изглежда малко по-различно от SX серията.Аз почнах с тази книга и с този Cubase.После ми беше много лесно да премина на SX3 и на други DAW.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

cUBASE-a можеш да си го изтеглиш от всякъде , но проблемът е от каде да си изтеглиш нужните VST , бачкам с тази програма вече почти 8 години , в момента съм с SX3 и въобще не се оплаквам :icon_shithappens: пробвай тук : http://forum.audionews.ru/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

някой може ли да каже защо флопито на моя роланд е500 работи само с миди файлове :greenangel:

други формати на музикални файлове не чете

има ли специално за роланд дискети и каде мога да купя ? :D:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

роланда като не е cd-player какво пък е тогава и какво друго да чете между другото тук пък аз да попитам за да разберем тук всички като много знаеш ilianakordion :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

роланда като не е cd-player какво пък е тогава и какво друго да чете между другото тук пък аз да попитам за да разберем тук всички като много знаеш ilianakordion :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.