Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Пичове,нахвърлях едно парче тук/баса сега му мисли текст,но ми се иска вашето мнение по отношение на звука ,а и всякакви други критики ще са полезни :hysterical: .Ритъма отляво е гтр3,вдясно любимия ми ревалвер-солото също е микс от двете,тъпаните-дкфх :thumbs_up:ей го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,бря -кажете как се чува ТОВА,стига сте коментирали предното :) ,шибнах му един компресор на 3 атмосфери.айде ,че повече уши чуват по-добре от 1 и половина :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми звучи доста сухо, баса ник'ъф го няма в микса и барабаните се губят. Солата влизат много силно на фона на всичко останало. И аз записавам доманите си неща със софтуеррн звук, но тия Guitar Rig & Revolver така и не ми допаднаха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

благодарско за поста.А ти какъв софт ползваш за китарите?Баса е симулиран с октавер от ампега,басиста е на ей си ди си,като се върне ще го заучава,ако не са му продухани тъпанчеата :greenball: п.п,Барабаните затова искам да ги просвирвам с адитив дръмс-звучи по-мощно и по чисто/според мен/-затова проглуших форума с ревове за дръм мап конвертирането-иначе ездръмъра имат по-богати банки...

Редактирано от sardaesox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарите и баса (и вокалите дори) през Тонпорт на Лайн 6. Все още ползвам стария Гиър Бокс софтуер. Барабаните с EZ Drummer, а от скоро и с DFH. Ползвам CuBase SX 3 за реденето на дръм-мапс и записа. Компютъра ми е по-скоро зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Прословутия line6...,още ме е яд че се хвърлих гьотере и купих таскама-не че е лош,ама лайн-а си има яки "стръгни"-презети и банки,доколкото съм запознат,ама ще инвестирам скоро и в него-ей така бавно и сигурно се полудява :punk_guitar: и нещата отиват към развод-ама какво да се прави-изкуството е над всичко!!

Редактирано от sardaesox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Не е нужно да "дич-ваш" жената зада си купиш тонпорт, най-евтините започват от 140-150 лв. а вършат същата работа. Ако имаш повече въпроси относно това, пиши ми на ЛБ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.