Jump to content
Българският форум за музиканти

Enjoy The Silence...


Aquarelle

Recommended Posts

Мислех си да сложа флейта, ама нещо духовете ме заведоха в съвсем неочаквана посока, дори за мен. Ето какви заводско-клавирни ги сътворих, след като изгледах 2 филма за LSD и слушах Nine Inch Nails:

 

Enjoy The Industrial Silence

 

 

П.П. Ако някой се чуди - бийта съм го произвел от фойерверки, гърмяща змия с дилей и филтрирано соло барабанче със степ-филтър и дилей. Клавирите са по-скоро с атмосферна функция.

 

Искам да стана като теб като порасна :girl_witch:

 

Евала :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отделих почти един час за да прегледам цялата тема и опредлено не загубих като го направих. Моите поздравления на всички участници. Просто е невероятно как от едно прекрасно изсвирено пиано в началото, парчето успя да се развие толкова ползтворно свсключването и на китарата, баса и гласа и всичко това за да ескалира после с потресаващите ефекти на блузоун , които направо ме смаяха и оформиха цялостна концепция с пъти по-добра от оригинала според мен.

 

Поздравления още веднъж :thumbs_up::):godbless::girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, не че искал да сравнявам но оригинала е комерс, не че има нещо лошо в това, докато това звучене ковто се е получило тука рядко може да се чуе :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шапки долу!

 

Вече бях изказал колко ме впечатли 'предпоследната' версия - сегa с пост-продукцията на Bluezone си е станало един завършен продукт, при това от най-висока международна класа. С оригинала няма нужда да се сравнява (какъв оригинал?), просто си е един.. оригинал (кавър достатъчно смел за собствени творчески претенции), изпълнен и смесен на най-високо ниво.

 

Неотдавна преглеждах и по-старите джемове - за цял албум още няма материал, но се понасъбира. Ако не броим производствените проблеми (може би не всички оригинални тракове се пазят, разнобойни МР3-йки, авторски права и пр.) при внимателен подбор, съставяне и мастеринг една компилация би имала голям успех. Много съм ЗА и ще съдействам всячески за реализацията на такъв проект.

 

Радвате ми душата!

 

:offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз съм зашеметен - нямаше НИТО ЕДИН човек, който да не се е включил на МАЙСТОРСКО ниво. И Aquarelle пианото, и на kolio_k китарите, и на Angelina гласът, сега с ефектите на BlueZone наистина атмосферата е неописуема. Дано верно се издаде такъв диск с подбрани неща от секция "Джем" - определено БИХ си го купил!

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Hello everybody!!!

Ето го отново Нахалникът Великов...:--)

С най-добри чувства поствам един линк, който ме разби напълно и мисля, че ще задоволи ENJOY рецепторите на всички...:--)

 

http://nnm.ru/blogs/wentilator/depeche_mod...ence_1998-2008/

 

100 кавъра на парчето, един от друг по-интересни и богати...

Заредете се с време и качествени звукоизвличащи устройства!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ух на какаааа...как ме е яд сега, че ми е счупен бръснача Solingen от 1929 г.... :icon_shithappens::girl_cray2:

 

Това в кръга на шегата, разбира се :)

 

Ивелине, трябва да призная, че ужасно добре си усетил настроението, с което съм го свирила това...наистина съм силно впечатлена :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кольо ПРЕЗИДЕНТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_shithappens:

Всички сте страхотни .....голям поклон и поздрав.....изслушах всичко с най-голямо удоволствие ....е сетих се че си имам и 4 неизползвани билета за лайфът който няма да го бъде ...но туй са подробности от бита...сега е нощ и е разтопено ....и притихнало......

поздрави отново на всички....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тази връзка, току-що намерих

, което истински ме изуми... :surprise:

Наистина, не си мислете, че съм изкопирала този вариант, защото действително го чувам за първи път :)

Просто този факт за пореден път ме навежда на мисълта за "светът на идеите" на Платон и как на различни хора, в различни точки на света, по едно и също време им хрумва едно и също нещо... :wacko:

 

Хайде спирам вече с мъдруването, че ще си опровергая цвета на косата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Оооо, я не се батисвай, твоята версия ме кефи повече и я намирам къде-къде по-жизнена! :)

 

 

 

(Апа т'ва, дет Кольо го е изсвирил с китарата, както и "индустриалното" отклонение на Боби... - аре да не се впускам в квалификации, че феновте ш'ми наскачат. :) )

 

Няма ли още някой да джемне по темата?

Толкова предразполагащи идейки са метнати тука, вместо да се тюхкаме колко хиляди кавъра имало парчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.