Jump to content
Българският форум за музиканти

Лека незавършена заигравка


Recommended Posts

:greenangel: Браво! Супер!

 

Имам забележки относно миксирането само, предполагам се сещаш за какво става дума :hysterical: На другото нека обърнат внимание тия, които разбират :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, човек :-)

 

П.П. Никога не разчитайте на presets на софтуерните лимитери at bouncing... без да изслушате какво се е получило. По-добра версия ще публикуваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер!Усеща се малко влиянието на сабат и металика :) ,на места има превишаване на нивата/на мониторни слушалки/.Тъпаните дфх ли с а,или адитив?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам от колко време свириш на китара, но наистина "заигравката" е незавършена...:--)

 

- ритмика (лоша)

- микс (слаб)

- бръмове и шумове...

 

Приеми критиката като градивна (а не като градинска...). Такива неща винаги помагат.

 

Успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха нема нема - па току ;) 10х за слушането мейтс! :

)

^ ако ти кажа от колко, трябва да се гръмна :mellow:

 

Да да нивата са зле, това си го признах, ритмиката на лигавенето в края е под всякаква критика, ако въобще може да се нарече ритмика. Такава няма и при преходите, ако въобще могат да се нарекат така.

А микса не е обработен въобще нито в началото нито в края нито в паузите, затова и шумовете, то се чува началото цъкането на бутоните по клавиатурата едва ли не. Иначе за шумове и брумове не съм твърдо съгласен там където има свирене.

 

Реално погледнато ми харесаха Steven Slate Drums (@sardaesox) ;) и реших нещо отгоре им да сложа, а защо го пуснах в такъв вид тук, да ме питаш не знам - пак защото ми харесаха много тези тъпани. Този е мноо зъл гений.

Обещавам силно да се поправя и повече недовършени заигравки да не пускам (или поне не много :slap: ). Само завършени :)

:icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...:--)

 

Разбирам ентусиазма, защото на всеки се е случвало в желанието си да покаже каква идея го е споходила да избърза...

Аз бях в подобна ситуация преди ден...Пуснах микс на едно парче с бумтящ бассс...

Полезното в случая е, че когато го чуят повече уши, шансът някой да ти посочи допуснати грешки нараства...а това е в твой интерес...

 

Keep on rocking!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.