Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнения за една китара


dean_dime

Recommended Posts

Гледах из нета ама не намерих нищо конкретно за тази китара. Agile

 

Става въпрос за тази дето е най-отдолу в ляво. V-to.

Та де въпросът ми е дали я има в БГ (силно се съмнявам) и дали е по-добра от някой КОРТ Х-11.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм с въпрос до Agile - дали шипват до БГ. Отговорът беше "не". Най-близката европейска локация, до която пращат е Полша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

ами случайно да знаеш колко би ми излязла с доставката китара на тази марка от Полша за 330$

Редактирано от dean_dime
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да те питам като явно по-запознат с тези китари.С тези х-ристики като нек-тру, лицензирам флойд, 7 струни и т.н. не би ли следвало да е доста по-скъпа. Говоря за Agile Interceptor Pro 27 .

Можеш ли да ми кажеш дали не е нете за тези пари или просто не е известна марката.

 

П.С.:Надявам се, че не досаждам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лицензиран флойд не е особена характеристика, че да наблягаш на нея.

Чети внимателно. 7-струнния Agile Interceptor Pro 27 ти го дават 320 $, но се очаква да се шипва след 1 август, като цялата сума е 650 $. Като при това искат аванс предварително. При отхапаната лопата пък китарата пътува в двоен пакет и транспорта е повече съответно.

И въобще ми е много странно някой като се зарови в американските сайтове. Всичко изглежда много гот и привлекателно, но накрая се оказва че гредата е голяма и нищо не е такова каквото изглежда.

А на тези 7-струнки формата на тялото подозрително много напомня на Шектерските :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами питам защтото имам намерение да с купувам нова китара. Но разполагам само с около 600лв. и ми се ще да е с флойд. Ако можете да ми препоръчате нещо дето да си го взема от БГ.ЗА сега съм се спрял на Корт Х-11 но не съм решил окончателно.

Редактирано от dean_dime
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо си се объркал че е нек тру. Баш си пише болт он.

Пък и като е с флоид си губи смисъла да е нектру конструкция.

Освен това тоя махагон не се знае и какво качество е, тъй като е мината червено с баданарката. Освен това като се замисля че може да има и кит повече от необходимото по добре се разгледай тук из бг и си вземи нещо което преди да платиш може да пипнеш.

Грифа малко дебеличък ми се струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Нещо си се объркал че е нек тру. Баш си пише болт он.

Пък и като е с флоид си губи смисъла да е нектру конструкция.

 

Е, па чак па да се ГУБИ...

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък и като е с флоид си губи смисъла да е нектру конструкция.

Аз пък мисля, че ти нещо си се объркал.

Колко китари нек-тру с флойд и без флойд имаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ще си ги мерим ли :huh: Айде за да не става офтопик и опорочаване на темата ще кажа само че съм свирил на не повече от 20 различни китари нек-тру, сет-тру и сет-нек било с флойд или не. А през ръцете ми непрекъснато минават най-различни китари - 6, 7-струнии, страт форми, стрели и какви ли не лопати. Споделям лично мнение базирано на реална проба. /ей сега е момента да зачешем кубетата, ефектите, кабелите и перцата/ ;) и дали си въобразявам или не на мен лично разликата ми бие яко в тъпанчетата. Ай наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.