Jump to content
Българският форум за музиканти

Breaking The Mist !


Recommended Posts

Приятелю, това парче още откак го беше направил отдавна ми стана едно от най-слушаните в листата на резачките в уинамп. супер е. просто нямам какво друго да кажа, то всичко е казано вече :godbless: тука си го пуснах на едни гадни слушалки в един шибан клуб в прословутия евросъюз и се размазах :godbless:)) айде поздрави :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю, това парче още откак го беше направил отдавна ми стана едно от най-слушаните в листата на резачките в уинамп. супер е. просто нямам какво друго да кажа, то всичко е казано вече :godbless: тука си го пуснах на едни гадни слушалки в един шибан клуб в прословутия евросъюз и се размазах :godbless:)) айде поздрави :godbless:

Аааа поздрави на Евросъюза :godbless:)) , много съм радостен като чуя ,че накой харесва нещата ми. В повечето случай ги записвам напълно импусливно ..... и импровизирам ... не са стегнати иизпипани ,но за мен са пълни с лични емоций , дори и с тва парче е так :godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@DeathZone - слушал съм бая твои неща, но с това парче ... :godbless::godbless::godbless: , па за вокал може и нещо a la DIO

Абе то моето творчество е толкова разностранно че аз самия се чудя защо по дяволите не се ориентирам нанякъде ....... ама за сега ще е така ...

дай боже някой ден да изкарам някой лев от подобни мои творения ... Хайде със здраве :godbless::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DeathZone, при теб няма какво да се коментира, човек може само да слуша и да се разбива на музиката :pray:

Страшно парче! :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така !!

тряя да има метализъм :)

да ни познават хората и с пръст да ни сочат :):D

:):D:):):D:cheers::cheers::cheers::cheers::)

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моето мнение лъсна още преди седмица в темата за любими бг сола :):):D:cheers:

Редактирано от Alexi_Laiho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.