Jump to content
Българският форум за музиканти

Line 6 Podx3 Live


emomihaylov

Recommended Posts

Що така, бе Миме?

 

нямам никакъв опит с продукта, щом ти харесват семплите, значи е ОК.

Това, че някой го е купил и го продава, също не е проблем.

Причини може да има много, като например - закъсал е за пари, променил си е мнението и е минал или е решил да мине на друг уред след продажбата.

Сещам се за две обяви от форума. Единият човек продаде къде, къде по-яки неща от този ПОД,

та него ли ще си пази???

А другият ми е приятел. Доколкото го познавам, при него е въпрос на време (понякога дори и на няколко дни) да си смени играчките, просто го сърбят ръцете за нещо ново и движение да има. Такива неща.

 

"Особености на руският риболов": един от най-яките филми, които съм гледал :thumbdown: .

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... дали е много як или не чак толкова Line 6 Podx3 Live , е въпрос на вкус както се казва , но това което мисля е важно да се каже че дори и бегъл поглед в раздел продавам , дава да се разбере че съвсем не толкова много хора продават въпросния процесор , даже май в последните месеци основния продавач е Иван Манолов - човека се върна от Щатите и явно е напазарувал стока за продажба - няма лошо ....в случая доколкото знам става дума за два процесора Line 6 Podx3 Live.. даже мой приятел си купи единия от него за 800 лв. и мога да кажа че е много доволен и няма никакво намерение да го продава - Иван е точен продавач е който реши да пазарува от него няма да сбърка ... та с други думи не мисля че отговаря на истината твърдението че много хора продават този процесор , а иначе същата тенденция се забелязва и при някой други марки процесори най вече BOSS GT10 ... но доколкото съм запознат и в тези случай става дума за процесори вкарани от Щатите тук с цел търговийка ., с казаното не искам да се заяждам просто мисля че е важно да се уточни ... и за да завърша по мое мнение Line 6 Pod и VOX Tonelab са най добре звучащите процесори за парите и класа си ... естествено че не е за подценяване и факта че ако ще и златен процесор да е пак няма да имаш тон сравним с добро лампово кубе да речем един 50 ватов ENGL - ох на батко :greenangel: ..... но това е една друга тема .... затова да живее ситнетичния звук ... таман в тон с нещата около нас - след като ядем сирене с бог знае какви масла и пълнежи - един напълно синтетичен продукт ... що и звука да не е синтетичен .... ох мъка мъка :girl_cray2: ... живи и здрави Цеко :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги-всичко което сте писали е вярно!

Причините могат да бъдат много и най разнообразни...

От време на време следя подобни форуми в чужбина и именно там останах с впечатлението че го продават потчи толкова бързо колкото го и купуват!

Един беше писал че е много сложен за манипулация!?!?(а уж ние китаристите сме умни хора!!?)

Аз лично преминах на аналогов звук( и чисто краве мляко...).

Но както казах машинката звучи много добре и бих я купил ако имах повечко пари.

(Обаче все още си мажа филийки с маргарин!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.