Jump to content
Българският форум за музиканти

китари


dodomen

Recommended Posts

Благодаря ви за информацията. Да преборя свинския грип тия дни и отивам до РФ и взимам Jackson JS30KV

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Авеее

 

Шаа е супер таш*к ако си вземеш китара за десняк и си я обърнеш :thumbdown:

 

 

Ша е еб*ти грозотията да са ти потовето отгоре и главата обърната - тфа поседното най-вече

 

 

 

Твоя си работа човеко - ама бих те посъветвал за тия пари да си напраш копие ама като за теб - левашко :thumbs_up:

 

АЗ тва бих направил

 

 

Ама твоя работа :)

 

 

УСПЕХ ти желая ;)

Редактирано от trolla
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главата при някои джаксъни е обърната, за потовете мога да я дам на лютиер да ги обърне. И пак ще ми излезе по-малко от лява китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих за надписа а не за формата на главата :thumbs_up:

 

 

А тва че ще ти из;езе по - евтино да я дадеш на майстор да ти обърне потевете - ммм не ми се вярва - хич не е малк оработата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Така е

 

 

ама ще дразни много ....

 

 

И щом ще се стигне до намесата на лютиер - защо направо не си направиш китара ?

 

Защото за да ти обърнат потовете тряаа - дълбане, запълване, боя - доста ще е сумата за тва

 

 

A да - и нов канал за буксата ще тряаа и смяна на щифта (или както се казва там) за колана (лесно е последното ама нещата се трупат)

Редактирано от trolla
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко можеш и сам да си оправиш ако ръцете те слушат и малко от малко ако мислиш... Надписа на главата се трие и може да си сложиш нов какъвто си искаш, не е под лака :thumbs_up: (или поне на ниските класове не е)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорил съм с доста лютиери. Няма да споменавам имена. Цените, които ми казаха бяха от 50 до 100 лева, което не е много за тая работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Човек незнам с кой си говорил ама само една хубава боя е над 80лв

 

 

А за надписа ок - да го оставим на страна щом не е проблем :thumbs_up:

Редактирано от trolla
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Що се мъчиш да му дадеш наклон на да не казвам кое?

Човекът си е решил, от доста време си търси лява китара, няма съмнение, че е говорил с лютиери и съответно е направил своя избор.Препоръка, основаваща се на надписа на главата на китарата, е просто несериозен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не се обиждам и не получавам влияние. Просто питам за някои неща, за да не се окаже, че взимам китара без да знам колко и какви са проблемите. Ама много голям офтопик ударихме тука. Пичът дали си е взел китара, каква е, седим тука и се занимаваме с моите глупости. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.