Jump to content
Българският форум за музиканти

Waiting For The Battle


Recommended Posts

Това е, така да се каже един тест на Vienna Symphonic Library. Кратко е, но пък е достатъчно мрачно и в известна степен филмово.

 

Waiting For The Battle

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добро е като идея с неравноделния такт. с една допълнителна схема като се смени ритъма (може и пълно спиране на ударните), ще му повлияй още по добре.

моя преценка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е, така да се каже един тест на Vienna Symphonic Library. Кратко е, но пък е достатъчно мрачно и в известна степен филмово.

 

Достатъчно мрачно за следващия Lord Of The Rings :metalist:

 

Наистина, великолепно звучи - даже през МР3. Това Instruments ли е или друг продукт? Трябва и аз да се прежаля за една такава библиотека (абе, тия работи купувате ли ги, или ги 'вземате' за 'образователни цели' от торентите?) На времето участвах в един проект дето бяха използвани библиотеките на Мирослав 'Вайтъс' Витоус - но като разбрах цената им... не са за в къщи :thumbs_up:

 

Честито - очакваме развитието на темата!

 

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, и аз се озовах някъде под стените на Мордор с това откъсче...

Жес-тока зарибявка, с огромно удоволствие си го слушам тия дни!

 

И на мен ми е късо (даже взех да си представям какво искам да чуя по-нататък, ама нема па да кажа). :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино е, Боби. Хареса ми! :hysterical:

 

Ама да ревна и аз - защо толкова кратко?! Ясно, че е проба, де... Ама все пак! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина съвсем като истински е Виенския симфоничен оркестър. А композициятаси звучи точно като за филм и според мен е въздействаща доста :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ще я довърша, щото и на мен ми стои къса, ама в момента, в който я направих и ми прозвуча завършена, та затова я зарязах.

Имам идеи за още 2 части, ама трябва да ги помисля, щото не ми се ще да го претупвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.