Jump to content
Българският форум за музиканти

War Pigs


KeRRANGKid

Recommended Posts

http://profile.ultimate-guitar.com/AbsenceOfFaith/

 

Е те тука. Фенско, без особени претенции. Поразстрои ми се Сол докато записвах, т'ва става всеки път и накрая казах карай, ама интерлюдията стана кривоч. Как да е. Хейл дъ майти Саббат !!

Редактирано от KeRRANGKid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер кефят Сабат от този период :D

Много тихо се чува трака върху който свириш, иначе само някой малки ритмически неточности чух ама пък си го изсвирил от-до без монтажи и кръпки :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Вероятно имаш предвид най-вече отсечения риф там дето се пее за политиците :Д Наистина ми е много тих бектрака и като го събереш това с еуфорията от свиренето, се случват такива работи. Хич не разбирам от "кърпене" и каквото и да е побутване по звуковата панорама и микса, а си тре'е, ей. Има ли такова нещо като по-любителски миксер, който хем да позволява прецизна работа, хем да е достъпен като примерно NeroWave-а ?

Редактирано от KeRRANGKid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Абе на знам от компресията на сайта ли е там, ама аз освен една жужалка като от говорителче на VEF не можах друго да чуя.

Викам си дай да чуя и другите, ма и тама същото!? Даже по едно време си мислех, че са мидита минали през хорус за цвят...

Де да знам... нещо мое да съм се повредил аз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета ти мненията.. не си от бетер наглите хейтъри, но би могъл да бъдеш по-снизходителен и междувременно да си поотвориш ушите. И аз искам дебела жица от EMG 81 през Mesa Dual Rectifier, но за момента трябва да се справям със Squier и вградено аудио.. едва си трая звука, но звуча по-добре от 15W Fender с камионче, пак е нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В някаква прибързана заблуда си. От сайта е. Всичко там ми звучи кофти. Чух доста от пуснатите парчета там (не само твоите) и звучат някак "дефазирано". Просто нещо е кофти или при моя браузър или не знам и аз. Можеш ли да го качиш в друг сайт, например www.4shared.com

?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.