Jump to content
Българският форум за музиканти

Доживяхме!


bigjav

Recommended Posts

Далеч съм от мисълта да правя реклама, въпреки че съм им клиент и винаги са ме посрещали топло и обслужвали перфектно.

 

Въпросът е друг - драго ми стана някак да влеза в страницата на Ибанец (www.ibanez.com) и от началното меню със страни гордо да избера ... Bulgaria. Оттук вече и официалния дистрибутор ...

 

Радвам се, че и назе ни има на картата ...

 

А иначе, наскоро имаха ново зареждане и има доста любопитни модели. За първи път видях наживо ZR (zero return) bridge system ..... в България, копеуе.

 

Браво, браво, хвалЪ на такиви люде! Дай боже повече такива официални дистрибутори, че да дойдат и повече неща в България, а не само да ги гледаме на снимка!

 

Нарочно поствам тук, защото става въпрос за китари все пак.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:ph34r:;)

10х, Bigjav

някак топло ми стана и на мен на душата като го прочетох това!!!

Супер ! ;)

Аре 'сички към Благоевград ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

драго ми стана някак да влеза в страницата на Ибанец (www.ibanez.com) и от началното меню със страни гордо да избера ... Bulgaria.

;):ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кой е официалния дистрибутор?

Музикален център икономов е май...

Иначе аз съм адски щастлив! Това са ми любимите китари! bigjav а намират ли се Ло-Про или Едж-Про флойдове?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от това се опасявах :greenball:

иначе това не значи ли, че цените ще паднат малко? :)

Не вярвам :)

Инак има няколко китари, които си ги купувам веднага (когато събера кинти) - определено съм фйен на ибАнес

Редактирано от ALBIREO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и що така няма цени на тоз сайт... :think:

Преди време мислех да си купувам някакъв Маршал от Валвстейт серията, не намерих цени и им написах едно писамце, на което в доста кратък срок получих нужната ми информация даже повече :greenball: тъй че ако те интересува нещо конкретно пиши...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sieger, в момента доколкото знам нямат Ло про и Едж, разбира се, говорим като отделни елементи. Иначе, има китари с такива бриджове.

 

Наскоро си говорихме и ми спомена,че били неимоверно скъпи. Към 200 евро. Ще трябва пак да го пита,, аяко искаш. Можеш и ти дя им звъннеш и ще те информират по-обстойно.

 

Айде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дилема за коледа...Iceman IC400 или K7? :)

ако родителителите спонсорират де. цялото семейство по малко а аз 500 лева и после ще ми го натякват до края на живота ми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sieger, в момента доколкото знам нямат Ло про и Едж, разбира се, говорим като отделни елементи. Иначе, има китари с такива бриджове.

 

Наскоро си говорихме и ми спомена,че били неимоверно скъпи. Към 200 евро. Ще трябва пак да го пита,, аяко искаш. Можеш и ти дя им звъннеш и ще те информират по-обстойно.

 

Айде!

Дам дам, знаех че са скъпи но чак толкова... :) Еми ще я караме някак с Ло-ТРС 2... Не че е лошо, даже напротив, но може и по добре... Мерси за инфото bigjav!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дилема за коледа...Iceman IC400 или K7? :)

ако родителителите спонсорират де. цялото семейство по малко а аз 500 лева и после ще ми го натякват до края на живота ми

еми оправяй се сам бе! да не би да си малък!

димелата за коледа е....ама те няма лида те заколят :) шега бе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.