Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам като ШаграТ


Recommended Posts

ЗДР ал,значи ще говоря направо,пея перфекно хеви,да но искам блек,нема ли някво лекарство ли де да знам да ми стане лек гласа или нещо от тоя род,за да мога да си ''грача''.Искам да имам глас като на Шаграт,знам че мога от начало се получава но след тва преграхвам,плс дайте някакъв съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да те разбера какво искаш да кажеш,но да пея перфекно хевъ,да но искам да пея блек ама немога преграхвам някакси :? и търсвя съвети как мога а си опрая гласа за да мога и блек.:thumbs_up: това е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ади е хора,нема ли кой да ми даде съвет е :girl_cray2:,сериозно ви говоря искам да мога да пея блек,искам такъв глас,какво да направя за да имам такъв глас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Георгииии, Shagrathovox взимам аз, като така ми се прииска да заграча.

Иначе за перфектния глас - евала! ;)

 

От мен един съвет: колкото и да си перфектен, гледай да пееш със собствения си глас и го ползвай за онова, за което става.

А колкото повече искаш да си като филанкишията, толкова по-трудно ще разбереш какъв си ти в действителност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам горе-долу същия проблем, ама знам,че нема да се получи с граченето. Все пак съм момиче. Ама какво ми пречи да пробвам...... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tука май всеки втори пее перфектно...

Но съм забелязал, че обикновено хората, които са "перфектни", просто не се чуват, какво правят :music336:

ДранЬето за пеене ли се води? Защото на мен малко ми е далече от представата за вокално ИЗКУСТВО.

Но кой ли съм аз... просто един НЕперфектен музикант... :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МС за съветите :),значи остава да си направя 9 операции като дани филт :D ех бзк :) мс още веднъж :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И хората, които не го умеят, но мислят, че се справят супер са повече даже отколкото при пеенето. Най-вече заради специфичността на похвата.

 

После така тръгват приказките "А'е тйе тйез мийетълисти само крищят уа !"

 

Едит: Тук говоря и за себе си в тенджърските години :)

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам силен интерес към темата. Искам и аз да усвоя това изкуство. :rolleyes: Открих една тема по въпроса, ама написаното там не ми помага много. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам силен интерес към темата. Искам и аз да усвоя това изкуство. :D Открих една тема по въпроса, ама написаното там не ми помага много. :D

 

Кажи коя е темата :P аз не съм се отказал ,пробвам се ,вкъщи се дера ама не става ;( :D:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.