Jump to content
Българският форум за музиканти

Искам като ШаграТ


Recommended Posts

Те са много темите, ако дадеш едно търсене за "дране" ще намериш няколко, аз прегледах тази. :D Може да пробваш да търсиш и за "грухтене" и "квичене", все ще изкочи нещо. :D Но аз на твое място бих спрял да опитвам, според мен не си заслужава, особено ако пееш. :D Екстремистските изпълнения ми се струват силно надценени, много рядко се получава добре и намясто, а вече всяка втора група ги използва в голямо количество, и почва да писва.

 

 

Е, за такива като мен, но които друго не им се удава много-много, може. :rolleyes: Всъщност, проявявам по-скоро научен интерес, понеже съм пробвал и нищо не се е получавало, и не знам къде бъркам, ама нямам желание да полагам старание да се уча на нещо, от което само ще ме боли гърлото после. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Та лекарството е едра шкурка с кабърчета и разкарваш с 10 ледени бири и за мезе може некой ръждясал гвоздей да цапнеш.......смятай ше откинеш вратата като изревеш! :D Редактирано от Heartman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка тема. Прозвуча ми като -

"хубава съм като Анджелина Джоли, но ми се иска да замязам на Мара Отварачката"

Без офенс към автора - просто пускам майтап. :D

Редактирано от TONY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че това беше идеята на поста му, освен ако не смяташ, че квиченето и грухтенето > пеенето. :D

 

"хубава съм като Анджелина Джоли, но ми се иска да замязам на Мара Отварачката"

Ти нищо не разбираш от това, какво означава да си як. :godbless: С хубост впечатление не се прави, трябва и нещо, което да те остави поразен и втрещен, с тревожното усещане, че си сбъркал планетата. :) Като някой се е разпял в парка бабите наоколо си викат "е хубаво правят младите" и подминават. Обаче да видиш като се развие... веднага спират потресени и почват да коментират недоразумението, което чуват. :godbless: От известно време обмислям да тръгна с черни одежди и грим по улиците -- сигурен съм, че всички баби ще ми станат фенки… :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.