Jump to content
Българският форум за музиканти

Запис от репетиция


Recommended Posts

Маалеее.... Видях аз, че колегата е качил песента, ама сега като влизам - 100 пъти свалена, че и един ремикс. Ще е нечовешко, ако не изкажа благодарности :D Все пак идеята бе да има някакво положително излъчване. Важно е да подчертаем , че макар музиката да е моя, аранжиментът си е общ, на групата и всеки си вложи своето виждане по темата :) Така де - радвам се , че ви е харесала. :)

От гореспоменатия клавирист - Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Понякога се налага да излезе и нещо добро из всичката помия... Важна е музиката ,не какви програми , ефекти и вся`кви п..... майни са използвани(казвам това ,защото изглежда за повечето мУЗИКАНТИ сякаш това е по-важно). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как се казва парчето :greenangel:

Музиката е на бившия ни клавирист- Ники.

Има поклащане насам-натам, но това е риска на живото предване :)

Поиграно е след това с разни ефекти в Нуендо , да се поукрасим малко уж....

 

song2

Харесва ми! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много приятно парче. Навява седемдесетарска носталгия. Вокала леко звучи като как се казваха тия... Placebo. На тях ми напомни това парче.

 

Кои сте музикантите в бандата: китара, бас, барабани, вокал, клавир?

Да се покажат, да не се крият. :)

 

П.П. Абе на 1:26 има някво странно приклецкване на вокала, някакъв ефект ли... на други места съвсем леко се забелязва, но там направо се едно си върза езика

 

8)

Редактирано от Kurt Uvash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се да прочета такива отзиви и благодаря слушането :thumbdown:

 

 

Kurt Uvash , въпросното "заекване " и мен ми направи впечатление в записа , а на репетиции не съм го забелязвал, което би следвало да означава че е грешка, а не търсен ефект.

 

Групата е почти на година и така и не измислихме име :)

 

Вокал: Силвия

Барабани : Венци

Бас: Илиан

Клавир: Ники(Garf, който е писал в темата и всъщност е бивш клавирист, настоящият се казва Орлин)

(Не на всички им знам презиме или фамилия затова тага ги представям)

 

Май само аз от бандата посещавам активно форума, така че вероятно те ще продължат да се "крият ". :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти сериозно ли... Силвия... момиче?!? ви е вокал?!? Ъ?

Аз си мислех, че е момче... леле, че тази Силвия страхотен глас вади!!!

 

Само тази странност на 1:26 мин.. Имам чувството, че нещо като питч-шифтър, но не точно е сложен за по-малко от секунда там... абе странно ми звучи.

на някои други места също се забелязва... но кефи като мелодия вокала и цялото парче! Едно от най-добрите авторски неща, които съм чувал в последните 2-3 години.

 

:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле, че тази Силвия страхотен глас вади!!!

 

:)

Да, така е !

Освен това всички вокали си ги мисли сама и винаги са оригинални . Включва се във всякакви импровизации на момента.

Малко реклама :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цял ден си тананикам парчето особено 0:26 - 0:47

супер яко въздействащо :)

и солцето кво меко такова, се едно съм пуснал на магнета ролка на Сантана :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.