Jump to content
Българският форум за музиканти

Pink Floyd- Money Live Cover By High Definition


Zero Tolerance

Recommended Posts

В сряда свирихме във военния клуб малка Floyd програма...

 

И първото видео което качваме в нета е именно на Money :) ....

 

Аз съм вокал и китара , други членове на форума не участват в групата :Р .

 

>>>> http://vbox7.com/play:087a6f32 Enjoy :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!?!?!??!

 

Тамън влязох да кажа, че вече почти ми се зареди до втората минута и супер много ме кефи!.... и... заглавието е сменено, линка е сменен, а никъде не пише, че е едитвано нещо... :):D:D

Аз коментирам Comfortably Numb и се чувствам ултра странно, защото съм сигурен, че темата и линка бяха други.... или съм сънувал преди 30 секунди?!?

http://vbox7.com/play:60755b15

 

 

edit: Аааааааааа

то имало едно във видео и едно във кавъри :):D:D:D Диско, диско, гууд гууд :-D

 

както и да е, ЦНто много ме кефи, супер яко го правите! това нямам воля да го изчакам да се зареди да си призная :)

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) И моя, че не догледах. Знаеш ли как дебилно се почувствах. Викам си, авееее, тука съм 100% убеден, че пишеше ДРУГО! и отварям раздела и гледам - няма друга тема... и си викам - сигурно съм полудял :)

 

иначе и това ще го видя, ама ако можете, сложете нещо в тубата, че от чужбина вбокса яко яко съкс. А Цомфортабли беше супре добро!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, напредваш :metalist:

Като се сетя за по стари неща , който съм ти слушал, си мислех че си безнадеждно небрежен, но за щастие съм грешал :)

Иначе ей това е предимството да учиш в музикално училище. Притрябва ти саксофонист- викаш си някой от съседния клас :whistle:

Аз в чудо съм се виждал да търся хора навремето. Сега добре че напреднаха малко технологиите та се залъгваме разни софтчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) 100% съгласен с ultramega. Като помня темата ти с Кръстника и те слушам сега, колкото и да съм глух, все едно е друг китарист. Скока е великански. А това само ме ентусиазира да продължавам да измъчвам китарата си...Продължавайте все така!!! :girl_witch:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.