Jump to content
Българският форум за музиканти

Форумно сборище!


Recommended Posts

Не се смейте много! В gmail-a ,в лейбъл Mephistofel,се намира една песньовка сътворена от някои тукашни съфорумници в състав:

@Dushmanina - китарчета някакви;

@Vocal_Master - издихания;

@bradata - блъскотене по кофи;

c'est moi - нек'ви дебели струнки.

 

Ще ми е интересно да чуя отзиви. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

То и аз се изявявам на шише,ама не се хваля! :godbless:

Сега сериозно - огромни благодарности на Щани за пианата! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе инструментално е готино, особено пианото. Иначе не мога да давам по-задълбочена оценка, щото хич не съм в стила :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега,малък,недей издава имена,че после няма да може да се разминем от фенки и групита по улиците! :D

Радвам се,че ти е харесало недоразумението! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега,малък,недей издава имена,че после няма да може да се разминем от фенки и групита по улиците! :D

Радвам се,че ти е харесало недоразумението! ;)

Ххехе оки без имена :D .Е някой от вас тримата може да се уредят с някакви фенки знае ли човек ;) .А сега сериозно найстина е много добро прачето а и самото мастериране и т.н. :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман бе, Мефистофеле!

Човек две седмици да не влиза във форума и си почнал с компроматите.

 

Тъй, че се налага сега да се оправдавам:

 

1. Основната идея и цел на парчето е да бъде подарък за приятелката на Брадата.

2. Аз отговарям единствено и само за хармонията, като нека се вземе предвид факта, че бях възпрепятстван(не ми разрешиха другите изроди да забием някъде в джаза)...ама нейсе, то ще им се върне.

3. Парчето е записано след точно 2 читави репетиции. Щрайха и солото са импровизирани на момента в студиото.

4. Записа е на две писти...

5. И т.н. и т.н.

 

Не ме бийте много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2. Аз отговарям единствено и само за хармонията, като нека се вземе предвид факта, че бях възпрепятстван(не ми разрешиха другите изроди да забием някъде в джаза)...ама нейсе, то ще им се върне.

Не се оправдавай,че с камъни ще те пребия,еретико!!! Като стана въпрос за връщане,една бутилка "Captain Morgan" добре ще ми се отрази! :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

як ви е парцала! :D

очаквам да чувам все повече подобни неща от вас... само малко ако може да обърнете посоката в стил "гаражен джаз", повечко тресливи моменти в смисъл ще зарибите! :wow: :D

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.