Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-трудното нещо


Recommended Posts

Уф от 2 седмици се мъча с едно соло и 2 парчета("Самба сонг" на Чък Кариа,и "Спейн"на Ал Жиро)на Стив Гад :wall: Е НЯМА ТАКЪВ ГРУУВ ! :pray:

Мастер, ти си говориш с извънземните и ме караш да се чувствам неловко... Стив Гад... :D:pray::bravo: Никога не съм дръзвал да седна да го вадя... Гледам го, слушам го и... и душевния оргазъм напира и експлодира в мене... За това, което правиш, Мастер :pray::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Определено ме измъчиха две парчета на ТОТО :

 

1.Розана

 

2.Дейв'с гоун скиинг(Малко изглежда куцо написано на кирилица, но...нейсе :ph34r:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяяяяяя,някой редактирал темата ;)

 

Изчезнали ми мненията! :read:

 

Що ли пък точно тази тема е редактирана????????

;);););););):no::no:

Питам аз,и отговор не искам,защото ми е ясно,пък и не само на мен.Все пак доста народ се посмя на "Саймън Филипс"!

;);):D

Редактирано от HanSolo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой се смее на саймън филипс? сигурно е идиот. и ма мен не ми е в топ5 ама да се смееш на такъв барабанист е все едно да се смееш че слънцето изгрява. странно :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност ставаше дума не за Саймън Филипс,а за мен,защото казах,че съм извадил всичко на ТОТО :) след което комплексите придобиха други измерения :)

Относно ТОТО,по моите сметки там има малко повече Поркаро и смея да твърдя(ето тук хвърлям нова бомба),че неговите партии са по-трудни за свирене !

Ако на някой му е интересно защо така смятам - мога и да се обоснова :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Drum Master разкажи малко за Джеф и твоето отношение към "неговата философия"

Това е абсолютно сериозен поуст!!! Изобщо не искам да звуча иронично, сатирично или каквото и да е!!!! Просто ми е интересно какво мислиш и как възприемаш Джеф Поркаро!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мене най трудното което съм се опитвал да свиря е "Спирит кръшър" на Дет :wall:

Редактирано от shaym
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сега си спомням, че преди много ме мъчеше Nothing Else Matters на Металика, а свирех доста по-сложни неща :D Направо ми е чудно това !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.