Jump to content
Българският форум за музиканти

Ако Jason Becker можеше да свири сега...


st0rmblastt

Ако Jason Becker можеше да свири сега, щеше ли някой да може да му стъпи на малкия пръст?  

111 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нямам какво да кажа за него: :) - за това, изсвирените от него неща, и за това, че още от много отдавна лекарите го бяха отписали, пък той не мре и не мре- напук на тях и на съдбата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре...може да има много възклицания относно пуснатото от мене но...Кои е тои малко съм неук... :godbless::( ама кво да се прави не може да се знае сичко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре...може да има много възклицания относно пуснатото от мене но...Кои е тои малко съм неук... :godbless::( ама кво да се прави не може да се знае сичко

Най-добре намери записи да чуеш или още по-добре да видиш как свиреше Jason Becker.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А добре де, има ли шансове да се оправи човека!?

И ако има какви са?!

Щото до колкото съм запознат с творчеството му - :(:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А добре де, има ли шансове да се оправи човека!?

И ако има какви са?!

Щото до колкото съм запознат с творчеството му - :(:godbless:

ми да има шанс да се оправи започнал е да движи още ниаколко мускула което е голим напредък до колкото знам се лекува с иога инак болеста се води не лечима

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Писна ми от тъпи класации ,най-добрия китарист за мен е Jason Becker..........не е ли така колеги :guitar: наистина е жалко че е парализиран :godbless: болеста му го парализира,представям си докаде щеше да стигне :guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:godbless::godbless::godbless:

 

2. Този форум е само и единствено за музиканти. Това означава, че темите, които четете и пишете тук трябва да са свързани с такива неща, които вълнуват музикантите. Моля ви да не обсъжаме музика, която не е правена от хора във форума - има хиляди музикални форуми за това

 

 

Прочети правилата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писна ми от тъпи класации ,най-добрия китарист за мен е Jason Becker..........не е ли така колеги :guitar: наистина е жалко че е парализиран :godbless: болеста му го парализира,представям си докаде щеше да стигне :guitar:

добре че има такива като тебе, които от време на време да ни казват че има китаристи като Бекер, Сатриани, Вай, Анжело - такива които никога не сме чували :godbless: и ако все пак не те беше домързяло да пуснеш един сърч щеше да видиш колко клавиатури са изпочупени да се пише за него, за заболяването му, за свиренето и музиката му :punkband:

айде със здраве :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.