Jump to content
Българският форум за музиканти

Ако Jason Becker можеше да свири сега...


st0rmblastt

Ако Jason Becker можеше да свири сега, щеше ли някой да може да му стъпи на малкия пръст?  

111 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

:cheers::):) скоро бих в неговиат саит и видиах че тои е на истина велик гении не само заради свиренето а и заради начина по които се справиа с проблема си.ако има ниакои които да знае по вече нека да пусне несщо за едно от яв :лениата на 80-те години
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

чесно казано не знам много за този велик китарист. наистина много жалко за това което се е случило с него. доколкото сега знам планира закупуване или разработка на машина, която да следи движенията на очите му и по този начин да продължава а твори. наистина силен човек. поклон пред него :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers: в момента слушам PERPETUAL BURN и требва да кажа че го преоткривам тоиа човек от давна не го бях слушал като го чух през античната 89-та ми обърна предстажата за свирене на 180 грдуса.на истина супер жалко за такава личност като него :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми е любимия китрист. Няма да обеснявам защо. :cheers: Дано да оздравее! :)

Няма много нова информация, а и сайта не е обновяван от скоро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми е любимия китрист. Няма да обеснявам защо. :cheers: Дано да оздравее! ;)

Няма много нова информация, а и сайта не е обновяван от скоро...

:):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно феновете сме много. аз знам че след заболиаването му е издал още един албум но е не откриваем.там сасвирили негови ученици

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само му се кефя а му се възхищавам. Страхотен китарист. Толкова млад е бил вече един съвършен музикант и същевременно толкова рано го е сполетяла тази трагедия по време на записите на албума A Little Ain't Enough на Дейвид Лий Рот, като дотогава е бил издал 2 албума с Cacophony, свой солов албум, участвал е в първия солов албум на Марти Фридман и е издал видео-школа за китара.

Албумът който е записан от негови приятели по негова музика след заболяването му се казва Perspective.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Perspective не е записван от негови приятели,просто само 1-2 парчета има китари и те са изсвирени от Майкъл Лий Фъркинс.Другото всичко е МИДИ програмирано и изсвирено.След този албум имаше един сборен със неиздавани демота и домашни записи The Raspberry Jams или нещо от сорта се казваше,а наскоро издадоха двоен сет на видео на Бекър-полу-уроци,полу-концерт,полу-биографичен!

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно феновете сме много. аз знам че след заболиаването му е издал още един албум но е не откриваем.там сасвирили негови ученици

Това беше първият албум,който му чух,ако си спомняш точно за него говорихме един път.Иначе ти и брат ти ми отворихте очите за този ТАЛАНТ.Любимо парче - AIR.

Хубаво, е че си пуснал тази тема! :greenangel::greenangel::greenangel::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слушал съм само Perpetual Burn и ме кефи...свирнята е страхотна...пък и има дух в композициите...и е много гадно това което му се е случило....това е може би най-гадното нещо което може да се случи на китарист като него....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.