Jump to content
Българският форум за музиканти

Ако Jason Becker можеше да свири сега...


st0rmblastt

Ако Jason Becker можеше да свири сега, щеше ли някой да може да му стъпи на малкия пръст?  

111 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Бе аз ли съм одъртял или тази анкета е за първолаци?

Дай да си пуснем анкета, с питане: Ако Юрий Гагарин не се беше утрепал дали нямаше да иде преди Армстронг на Луната?

Според мен, всеки въпрос, с елемент на мерене на пишки, си е за ЦДГ "Славейче".

А за г-н Бекер:

Прекрасен китарист.

Мен лично повече ме кефи в Какофъни, но и соловите му неща са яки.

За съжаление, заболяването, от което страда е смъртоносно и не се лекува.

Много хора смятат неговия случай за уникален, тъй като според всички лекари вече е трябвало да е покойник. С някакви йоги и будизми май се поддържа и дано да стане чудо и да се възстанови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

С риск да засегна някого ще кажа, че темата е направо ОБИДНА, когато става въпрос за ЧОВЕК като Becker!!! :godbless:

И кое й е обидното?

Редактирано от st0rmblastt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бекер е велик

 

st0rmblastt - определено няма да спечелиш уважение с тези нападки срещу съфорумците. твоето мнение не винаги е най-правилното. не отсичай хората когато изказват противно на твоето мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jason Becker музикант, а не състезател за да му стъпва или не някой на който и да било пръст!!!

 

п.п. Както написах с риск да засегна някого, а не с желание изразявам мнение без да целя да засегна когото и да било!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе аз ли съм одъртял или тази анкета е за първолаци?

Дай да си пуснем анкета, с питане: Ако Юрий Гагарин не се беше утрепал дали нямаше да иде преди Армстронг на Луната?

Според мен, всеки въпрос, с елемент на мерене на пишки, си е за ЦДГ "Славейче".

а той горер го е казал вече :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да засегна някого ще кажа, че темата е направо ОБИДНА, когато става въпрос за ЧОВЕК като Becker!!! :godbless:

И кое й е обидното?

Ако си чел поне малко за него би разбрал, че той не иска да бъде третиран като непълноценен човек. Въпреки заболяването той продължава да се бори и доколкото съм запознат последните години е успял да възтанови функцията на 3 мускула благодарение на духа, волята и вярата си! Дори и да не може да свири физически той казва, че чува музиката дълбоко в себе си и желае някак си да реализира идеите си. (събира пари за компютър който следи движенията на очите му, но явно добрите хора ги няма :godbless: )

"Ако Jason Becker можеше да свири...", еми виж какво пич "ако баба ми имаше перка щеше да е хеликоптер" това е. Боговете прибират тези, които най-много обичат за съжаление.

В заключение: Искам да кажа, че се възхищавам искрено на това момче и бих желал да бъда поне четвърт ЧОВЕК като него! Нека не го третираме като свършен факт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sieger :godbless: евала ти правя че представи въпроса по този начин

 

ама то е най-лесно да насереш и после да кажеш 'изтрийте темата'

и пак и пак

 

човека си е човек

бекер е човек като всички друго

двама еднакви хора няма

няма и да има

никой не е по-велик или добър от друг

всеки може това което е сам за себе си

законите на природата не позволяват сравнение

камо ли тези на музиката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sieger :godbless: евала ти правя че представи въпроса по този начин

 

ама то е най-лесно да насереш и после да кажеш 'изтрийте темата'

и пак и пак

 

човека си е човек

бекер е човек като всички друго

двама еднакви хора няма

няма и да има

никой не е по-велик или добър от друг

всеки може това което е сам за себе си

законите на природата не позволяват сравнение

камо ли тези на музиката

Ами кфо да са прави. Кажи кфо да напраа според тебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не е по-велик или добър от друг

Оп, оп, оп, аз все си мисля, че след като построихме развития социализъм и се върнахме към опадъчния капитализъм, равенството е безвъзвратно загубено. Че има по-добри от останалите - има! В момента коментираме един такъв и ако ти stratocaster се чустваш не по-малко добър като китарист от Jason Becker, аз искренно ти завиждам на самочуствието... :godbless::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се искаше да свири сега, ама........Как може да събира пари за нещо въобще, та той има хиляди фенове, всеки по 1 долар да даде стига.., Апропо, и аз мислех че е починал, но шапка му свялям за волята му.А, и самата идея за подобно сравнение между китаристи с толкова различни съдби, нагласи, че и стилове и предпочитания, е за боклука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jason Becker е много добар китарист . На мен лично ми харесва техниката която е развил но като идеи воще го няма човека. (Но това е мое мнение ) Всеки си има вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.