Jump to content
Българският форум за музиканти

Венелин Венков


Recommended Posts

Ето клипче с доста по-добро качество, от това в сайта на BTV за тези, които не са го гледали. Иначе мен предаването много ме изкефи, хубаво си посвириха бенда, Венко си заби яко...заслужава скъпите барабани и чинели, на които свири определено. 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За Венко - свири като за световно...Евала!

За Слави - ...

За "Балкантото" на бенда - язък за добрите музиканти...

 

Но "СУББУФЪРА" и "СУБУУФЪРА", Венко, са две различни неща...:--)

Сори, но не се сдържах... :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично самото предаване не беше нещо кой знае какво, но барабаните и задбарабанното устройство са super.Според мен не е лошо да се анализират подобен тип предавания, концерти и всякъкви други типове изяви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично самото предаване не беше нещо кой знае какво, но барабаните и задбарабанното устройство са super.Според мен не е лошо да се анализират подобен тип предавания, концерти и всякъкви други типове изяви.

Аз и с такава цел пуснах темата , защото в България рядко има предавания за подобни неща , което е жалко . Смятам че е много по-добре да излъчват такива предавания за български музиканти и техните инструменти , отколото да гледаме постоянно "чалгии пайнерки" и др такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, хора, не разбирате от гъзария или както го наричат културните хора "снобизъм". Идеята на гъзърлъка е когато имаш пари да го покажеш. Което не е нещо лошо. Просто в повечето случаи хората, които държат да са гъзари са лоши. Това, че Венко по собствено или не желание си удря името всяка делнична вечер не го прави позьор, нали? Не е лоша темата, но хайде обсъждайте и смислени неща :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май бъркаш гъзарията или както културните хора го наричали "снобизъм", с професионализъм - какъвто е случая с Ку Ку бенд.Свиренето на марков и качествен инструмент не трябва да се разглежда като снобарщина,поне Про-музикант не би гледал така на нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама е чиста снобарщина да имаш сет за 5 бона и да свириш с него чалга :hysterical:

 

А това как тука вече не знам колко вечери подред се опитват да се самолансират и си показват гиъра....и той Гологлавия и той се прави на разбирач и къде научил и къде не научил някой термин или марка и уж да водят някакъв музикантски диалог. Такава жалка халтурка не бях виждал скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами не ги гледай,бе приятелю.Свири си в мазата на кофти инструменти и това е.А който си има изисквания за звук,цели качество и е Про ще свири и на сет за 10 000$$$$ дори и чалга.Не виждам никакъв проблем :hysterical:

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ми не знам...може да е предрасъдък от моя страна, но все едно да си купиш мазерати и да го използваш за такси...

 

Оу, много си тънкообиден, извинявай... :hysterical:

Редактирано от Yves
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е,нали по предназначение ще се ползва?Пари нали ще изкарваш:godbless:Значи всичко е ОК :hysterical:

 

Но понеже по-горе имаше призив да обсъждаме по-стойностни неща,предлагам да спрем с дребнавостите,че назад има подобна тема за Венко с не много хубав развой.Та, чуденката ми е,след като той си е поръчал да му направят чинелите серия Power-X и му е изписано името на тях,защо тогава намерих в един сайт да се продава същата серия без името му?

Редактирано от vihro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама той не го има този сет за да свири чалга ! Той го има,защото го е заслужил със свирене ! А от там нататък решава дългия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ясно ми е тва. Аз не казвам, че Венко не го заслужава. Напротив, доколкото разбирам от тая работа е много добър барабанист. Казвам, че за концепцията и нуждите на шоуто такъв сет е снобарщина, а това да го демонстрираш и да правиш реклама и на производителя и на сигначър модела е....ясно, че Дългия командва и тая цялата пародия идва от грандоманските му комплекси. На мен точно тая показност ми е неприятна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.