Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся колеги от София


Recommended Posts

имам лампа от Грег, ползвам кабинет Cervin-Vega DanArmstrong 1x12, и да си кажа съм доволен от звука, но според всички с кабинет 412 с говорители V30, звука ще се подобри пъти. Та преди да се хвърля да инвестирам нови едни 700лв ми се иска да пробвам кабинет с тези говорители и да се убедя в голямата разлика. Търся колега при който да си донеса китарата (Gibson Slash Gold Top) и да тестваме главата с въпросните говорители. Нямам против и ако вземем кабинета и го донесем до нас. много ще ви бъда благодарен ако някой се съгласи на подобна проба. хубавото е че поне ще се запознаем с нов колега от Форума :)

 

 

 

До модераторите ако темата не е за тук се извинявам и нека я преместят, като ми пишат на ЛС 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май темата е за "търсят се музиканти". Готино е да има таква тема по принцип - решил си да купуваш нещо, ама го няма в България за проба и пробваш на някой колега от форума ;)

 

Сългасен съм с колегата горе. Все пак, ако си решил можеш да направиш и компромис - цък на подписа ми. 15 инча 150 вата е колоната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти братле!

 

Аз лично силно ти препоръчвам да се обърнеш към колегата sw1tched Мисля, че все още продава един много як кабинет Framus Dragon 412 с 4 говорителя Celestion Vintage 30 на цена около 1000лв. Според мен си заслужава парите отвсякъде, много по-качествена изработка и по-як звук от разните малко по-евтини Harley Benton и тн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно му е извън бюджета на човека пък и аз се отказах да пускам обяви. Ако има сериозен интерес подкрепен от съответните финанси няма никакъв проблем да се тества, но иначе нямам възможност да го пускам често вкъщи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да знам за кабинета Framus Dragon 412, но наистина ми извън парите които съм определил за кабинет, а наистина съм се спрял на един 300евро с тези говорители V30. Просто до момента съм инвестирал доста в техника а не съм про и не си вадя хляба с музика, и за това съм си определил определен бюджет за кабинет. До колкото видях моят кабинет е същият DanArmstrong 12' 150watt.

 

 

 

Относно до всички в форума, крайно време е да се отвори тази тема "Пробвай при колега преди си поръчаш" особено за неналични музикални инстрименти на Българският пазар. Аз лично съм си купил ужасно много неща без да съм ги чувал на живо след което съм ги продал, защото не съм останал доволен а разликата (загубите) са си за моя сметка. Аз лично съм отворен ако някой иска да пробва някой от мойте музикални инструменти, особено главата на Грег, която също поръчах без да знам какво ще дойде. В темата може хора които нямат против други да им свирят да си постнат муз.инструменти и когато някой се нуждае от проба да се свързва с съответния колега и да се оговорят (стига да са само сериозно заинтересувани пред покупка колеги).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да знам за кабинета Framus Dragon 412, но наистина ми извън парите които съм определил за кабинет, а наистина съм се спрял на един 300евро с тези говорители V30. Просто до момента съм инвестирал доста в техника а не съм про и не си вадя хляба с музика, и за това съм си определил определен бюджет за кабинет. До колкото видях моят кабинет е същият DanArmstrong 12' 150watt.

Ако е HARLEY BENTON първо питай Томан колко искат за транспорта му, защото по спомени беше нещо абсурдно от рода на над 100 евро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

специални благодарности на колегата preIbanez за пробата, която направихме днес. Дано и занапред да има колеги, които да помагат, когато някой от нас се нуждае от каквато и да е помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.