Jump to content
Българският форум за музиканти

и японците го могат...


Burton

Recommended Posts

@iFog,човека е японец,а японците не са монголоиди,виж за българите може да се поспори,освен тва ако малко познаваше японската психика щеше да разбереш че човека свири от цялата си свита корпоративна душица за което заслужава похвала а не оплюване...освен тва без да съм китарист мисля че доста добре свири...

и аз мисля че много добре свири дя за това сложих :: :) ::

до колкото си спомням расите бяха три или се лъжа...

:think: като го гледам не е нито европейска нито афрониг'а..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ето това вече е много ама много идейно

даже гениално...еми :) за всичко си има първи път, и на мене е възможно да ми хареса нещо подобно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на човека- тва вече си е супер яко изсвирено!

 

Тук някой споменаха за идеи- понеже е кавър, трудно може да се говори за "ИДЕЙНОСТ"- по-скоро много приятно е интерпретирал оригинала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха ей ся пак някой умник ше изтърси,че и тва е безидейно :)

а некой изтърси че Altitudes на Becker е безидейно, я е станал въргала :killyou: ;)

Що издаде,че е на Джейсън Бекър тва бе?Точно се бях приготвил да чета безумни коментари пак и ти развали всичко.Да беше изчакал поне една страница :)

Иначе джапанката го е барнал добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ми каже какво е парчето/произведението, което тоя пич изсвири ще мъ бъда много благодарен!!! B)

А да, да не забравя - беше яко !! :):huh::lol:

Редактирано от Crimson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук някой споменаха за идеи- понеже е кавър, трудно може да се говори за "ИДЕЙНОСТ"- по-скоро много приятно е интерпретирал оригинала!

Мен лично ми се струва, че човека се е придържал максимално стриктно към оригинала (опитал се е и то доста успешно да го изсвири 1:1). Идейността е на лице, просто е излязла от главата на Jason, а не от тази на джигитайчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ми каже какво е парчето/произведението, което тоя пич изсвири ще мъ бъда много благодарен!!!

Това е фрагмент от "Altitudes" на Jason Becker от албума му Perpetual Burn. Ако името на изпълнителя не ти е познато, задължително поразцъкай из сайта му (http://www.jasonbecker.com) за инфо, а потърси и да чуеш нещо от Джейсън - едно от най-невероятните съвременни явления (поне за мен) в историята на соло китарата и музиката като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В оригинала на това парче свири и приятелят му Марти Фридман.

Жалко, че коварно заболяване на съвсем млада възраст попречи на изключителният китарист Джейсън Бекер да продължи своята музикална кариера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В оригинала на това парче свири и приятелят му Марти Фридман.

Жалко, че коварно заболяване на съвсем млада възраст попречи на изключителният китарист Джейсън Бекер да продължи своята музикална кариера.

Заболяването е Amotrophis Lateral Sclerosis (ALS) и наистина можем само да си представяме какво нещастие е такова нещо да сполети един от навярно най-големите китарни виртуози на нашето съвремие. Заболява преди да е навършил още 20 години. Джейсъм Бейкър споделя в едно от интервютат си: "It has cripplet my body and speech, but not my mind... My mind is going 100 miles per hour with ideas, but my body can only go half a mile per hour. " Наистина е много много тъжно ... :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото си спомням расите бяха три или се лъжа...

:think: като го гледам не е нито европейска нито афрониг'а..

мда, европеидна, монголоидна и афро(-дизиЯк с големи -/) :virtuoz: не бе, сериозно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.