Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос за рязане на 4инели


Recommended Posts

Не се дреазнете и нервирайте ,няма смисъл.

 

С зеге недей.Много варварско ще се получи....

С лъкче и триончета за метал( зъботехнически примерно) и фини тясни пилички.Никога не съм го правил но така предполагам,че трябва...

 

ето линк: http://forum.muzikant.org/index.php?showto...чинели+поправка

Редактирано от bluesman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не се дразня.Първо човек трябва да се научи да пише на кирилица тук,а не на чатърица,после да може да работи с търсачката и да не го мързи,оповавайки се на това,че както винаги някой ще му свърши работата!!!

 

^....,а заради такива като теб,при цялото ми уважение защото не се и познаваме,форума ни е в това състояние напитен от оспамващи,мързеливи,неграмотни тийнове!!!Към теб нищо лично,готино е човек да помага,но на хора,които го заслужават и поне малко са се потрудили за да получат информация,която УЖ ги интересува.С това си бездействащо поведение те самите си противоречат,защото както са казали старите хора...."който търси-намира",така че явно просто не се интересуват достатъчно и усилието ти да помогнеш всъщност е напразно.

Поздрави и извинявай за гневния тон.

За неразбралите,това е към автора на горния пост,а не на темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако изключим това,което наговори доста сърдито на мен като провокатор за увеличаването на мързеливите и неграмотни използвачи на лесен достъп до информацията в интернет,

ВСЕ пак трябва да отбележим,че в старите теми се споменава само ,че се "ходи при стругар" каквото и да означава това....не дава отговор на конкретния въпрос :

 

как се режат 4инелки и дали с зеге 6те стане

 

 

 

В интерес на истината YtseJam беше по-конкретен но пак не се каза нищо за технологията на самото рязане ,с какво и как.

Аз вече дадох моето мнение как виждам "рязането".

Всеки има право да сподели или премълчи за своя опит в едно или друго.

За това интернет форумите са нещо уникално!

 

Имам удоволствието да обсъждам професионални въпроси в няколко международни дискусионни форуми .

Там определено не се говори язвително,заядливо,цинично и надменно и никой не хока другите защо си правят труда да отговорят на един въпрос или да си мълчат,както това става в българските форуми ....Защо ли ?

 

За неразбралите,това се отнасяше за тези които ще се разпознаят а те на нашите родни географски ширини не са малко....

 

vihro ,извини ме ако съм допуснал правописни грешки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не се дразня.Първо човек трябва да се научи да пише на кирилица тук,а не на чатърица,после да може да работи с търсачката и да не го мързи,оповавайки се на това,че както винаги някой ще му свърши работата!!!

 

^....,а заради такива като теб,при цялото ми уважение защото не се и познаваме,форума ни е в това състояние напитен от оспамващи,мързеливи,неграмотни тийнове!!!Към теб нищо лично,готино е човек да помага,но на хора,които го заслужават и поне малко са се потрудили за да получат информация,която УЖ ги интересува.С това си бездействащо поведение те самите си противоречат,защото както са казали старите хора...."който търси-намира",така че явно просто не се интересуват достатъчно и усилието ти да помогнеш всъщност е напразно.

Поздрави и извинявай за гневния тон.

За неразбралите,това е към автора на горния пост,а не на темата!

 

аз си пиша на кирилица и в тарска4ката изобщо нищо не ми излиза около 20 пъти търсих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък викам да спреш да се правиш на ударен,а?

 

mybata

 

Редовно навъртащ се

 

 

Group: Members

Posts: 126

Joined: 30-June 07

From: софия

Member No.: 7051

инструмент:kitara

 

Feb 12 2009, 06:57 PM Post #11

 

"аз пък знам 4е на края на пукнатината се пробива дупка и така се спира цепнатината да нараства аз така си бях правил на един 4инел и бях доволен"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам предвид дали целия може да се смали от един размер на друг 6тот мене направо ми е с4упен 4инела примерно от размер 14'' да стане на 10'' да кажем ако проблема ми бе6е само за няква си дупка изобщо нямаше да питам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Проблема" е,че си писал в тема в която са дадени всички отговори,а това,че не можеш или не искаш да намериш дори собствените си мнения...от там нататък мисля ,коментари са излишни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, нямаше ли да е по лесно вместо да изпишете 9-10 излишни коментара просто да отговорите на човека.

Чудите се по какъв начин само да се заядете с някой.

 

 

Пробвай с дзеге но с нож за метал .Пък ако толкоз ти е жал и да не го похабиш го занеси на стругар

Не повече от 5-6лв ще ти излезе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.