Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам китара на ентусиасти ;)


MadCow

Recommended Posts

Евалата, браво на MadCow и EAmechanix!!! Честито на новата собственичка, много да свири и много да я слушаме!!!

 

Идеята е наистина прекрасна и за в бъдеще, стига да има навити хора да подадат ръка на ентусиастите.

п.с. А от някои отговори на потребители съм безкрайно разочарован...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момент просто се почувствах малко смотано, нормално е.

Искам да пожелая на Мони, да свири и да върви само напред. Пожелавам и от момента, в който получи китарата, да не я забравя в нито 1 ъгъл повече от ден.

Аз като един вярващ човек, във висши сили, съм убеден, че щом тя се е паднала, значи има нещо. :thumbs_up:

 

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на печалившите. Искам да помоля да направите една снимка в момента, в който получи китарата, за да можем да докажем, че тя е стигнала до собственика си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора спе4елих я беее ;) мале за пръв път ми се случва такова хубаво нещо!!!!!!!!!!!!!!!!! благодаря благодаря благодаря откачиххххххххххх ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата е вече в кейса. Момичето е от Севлиево и понеже с жена ми пътуваме утре за Казанлък може лично да и я занеса.

Опасенията ми че има проблрми с грифа се оказаха неоснователни така че всичко е наред.

 

14079073801166932678.JPG

14079073801166932678.JPG

1328940031914069836.JPG

Редактирано от MadCow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора спе4елих я беее ;) мале за пръв път ми се случва такова хубаво нещо!!!!!!!!!!!!!!!!! благодаря благодаря благодаря откачиххххххххххх ;)

Ето, това е... happy end! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора спе4елих я беее ;) мале за пръв път ми се случва такова хубаво нещо!!!!!!!!!!!!!!!!! благодаря благодаря благодаря откачиххххххххххх ;)

 

Очакваме в скоро време да постнеш нещо :hysterical: да чуем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оооо естествено, снимки, клип4ета всичко каквото искате!!! няма да я оставя на намита тази китара повярвайте ми лелеееееееееее аааааааа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много и върви на това момиче ;)

Току що получих следното ЛС:

 

"Здравей,

Искренни поздравления за инициативата.

Ако случайно момичето, което спечели няма къде да включи тази китара, мога да предложа да включим към пакета и един Pocket POD нa Line6, който ми се мотае наоколо."

 

Незнам какво да кажа. После кажете, че нямало господ ;)

 

В момента си има китара, кейс, струни, кабел и ефект в който да включи китарата. От тук нататък свирене му е майката :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

олелелелелелеле незнам какво да кажа лелеееееееее оле хора не не направо няма мдуми, голям съм късметлийка незнам какво да кажа, леле обичамви, ако знаете, как крещя сани от кеф лелеееееееее много мног много ви благодаря страхотни сте разплаках се чак много много много мерси многоооооооо

 

много много, най - щастливия ден в живота ми лелееее ;) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.