Jump to content
Българският форум за музиканти

Новия албум на Dave Weckl Band


Recommended Posts

"вижте к'ва техника имам" примерно на Върджил Донати

не нагазвай тук ;)

не е бог

За Хендрикс - същото

и тук ;)

 

<_< не разглеждайте музиката от гледната точка на инструменталиста,а на музиканта ! :)

за жалост повечето хора в този форум точно така разглеждат музиканта. иначе аз съм напълно съгласен с теб :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

съжалявам, че се намесвам в раздела на ударнистите, но господин т-рех чувал ли е новият албум на Пат Матини Груп случайно ? според мен джаза никога не е бил толкова освободен и обогатен както е днес. може би точно, защото не е комерсиална музика в момента.... знае ли човек...

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мненията са различни но любовта към музиката една така че общ език винаги има :virtuoz: вече е въпрос на лични предпочитания кой кога харесва или не но тук не става дума за Левски или ЦСКА така че не виждам никакви конфликти.

 

А за новия на Пат Матини Груп ми стана интересно този пич винаги съм го уважавал като страхотен китарист ще го потърся този албум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам, че се намесвам в раздела на ударнистите, но господин т-рех чувал ли е новият албум на Пат Матини Груп случайно ? според мен джаза никога не е бил толкова освободен и обогатен както е днес. може би точно, защото не е комерсиална музика в момента.... знае ли човек...

мда човек никога не знае. ами това си е само мое мнение. ако теб или някой друг го обогатява или вдъхновява джаза нямя нищо лошо. аз не искам да ви разубеждавам да не харесвате джаз. просто споделям мисли. пък и не може всички да сме на едно мнение. а колкото до пат матини груп не не съм слушал новия албум. всъщност съм гледал само един концерт и то едва ли не насила щото имам приятел кой то си пада по такива музики и той се опитваше да ме убеди колко щяло да ми хареса. да ама не ми хареса. тази музика на мен ми действа задръстващо. пък може просто да съм ограничен и тъп както ме окачествиха в друга тема. аре жив и здрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мненията са различни но любовта към музиката една така че общ език винаги има :happy: вече е въпрос на лични предпочитания кой кога харесва или не но тук не става дума за Левски или ЦСКА така че не виждам никакви конфликти.

 

А за новия на Пат Матини Груп ми стана интересно този пич винаги съм го уважавал като страхотен китарист ще го потърся този албум.

:bravo::virtuoz::happy::cheers::cheers:

евала пич

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Дейв е велик музикант и велика надувка...

как разбра че е надувка?!?

ми гледал съм му медийни изяви достатъчно,все пак ми е може би номер едно в списъка с любими барабанисти;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми и на мен ми е номер 1 ама съм останал с друго впечатление за него...може и да е грешно не знам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Уекъл е номер едно ,ето тия записи доказват всичко http://store1.data.bg/msh/music/GRP%20Alls...ig%20Band/Live/ Тука всичките са гиганти

Редактирано от evans
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ами търсете в eMule-то. аз го имам вече, ама сега отскоро започнах да изяждам Dave Weckl.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.