Jump to content
Българският форум за музиканти

Новия албум на Dave Weckl Band


Recommended Posts

Някой виждал ли е и чувал ли е новия албум на Dave Weckl Band???

Дайте информация къде може да се купи и има ли го в България? Ще се радвам и на сайт от където да се свали пък Дейв ще ми прости пиратските наклонности надявам се

 

Албумът е излязъл в САЩ на 12 07.2005 и се казва Multiplicity

 

Ако вече има някаква информация по въпроса светнете ме че съм нов във форумчето

 

P.S. В заглавието сам написал името на човека грешно ,заради тъпия FlexType e,иначе знам как се пише...Sorry Dave ше почерпя :godbless:

Редактирано от darmonko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 43
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да,през 2003 има един двоен диск който се казва Live And Very Plugged In това е концерт на Dave Weckl Band записан на живо в Catalina's Bar And Grill в Лос Анджелис около Коледа 2002.

 

Както виждате даже чичко Дейв свири по кръчмета и клубове,така че по това малко се доближаваме до него.По друго....май не :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,през 2003 има един двоен диск който се казва Live And Very Plugged In това е концерт на Dave Weckl Band записан на живо в Catalina's Bar And Grill в Лос Анджелис около Коледа 2002.

 

Както виждате даже чичко Дейв свири по кръчмета и клубове,така че по това малко се доближаваме до него.По друго....май не :wall:

имаше един сайт bubu to(за съжаление го закриха)там имаше всичко ,даже имаше и албуми .За късмет беше свален този двоен концерт,незнам с какви думи да го определя, но за мен той е велик музикант.Скоро си мислих,защо SME не го покани в София да свири,стига е канила такива групи от времето на баща ми .Мисля че ще има голям интерес,и хората ще се накефят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорът е защото SME нямат парички да му платят на човечеца а канят хора които вече работят на малко по-ниски тарифи.Пък и неговата програма маи е запълнена за няколко години напред :(Е има и изключения де, да се надяваме че ще доживеем такъв момент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не виждам къде е проблемът - че СМЕ нямат пари да му платят е мит, хич и не си мислете. Като цапнат билетите по 30 кинта + спонсори, айде, айде, Фънкара си знае работата.

Няма причини да не стане, извинете, но Ал ди Меола е по-голяма легенда от Уwкл, а дойде два пъти, нали...така че всичко е вхпрос на прегвори и професионализъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели,да не изместваме темата,а тя е Има ли някои новия албум и знае ли от къде може да се намери тук иил да си го поръчвам на някой приятел в чужбина и да го чакам до коледа да ми го донесат

аиде разровете се из нета и магазините :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе има го не само там ами и даже в WallMart се продава,ако става дума да си го купи6 от нета.Проблема е че и нямам кредитна карта а и банковата сметка не съм я вързал с PayPal и няма как да платя.Затова реших да разпитам първо дали тук го има и тогава да си поръчам на някой да ми го довлече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.