Jump to content
Българският форум за музиканти

По кое време на денонощието ви идва ищахът?!?


Snowwhite

Recommended Posts

Нямам нет три дена и вече въобще не мога да се ореантирам в тоя форум B)

Аз го бях писал някъде, ма то Хамет си го е казал: "Към четири часа през нощта е най-якото време за свирене".

 

Е-е-х, защо няма отворени репетиционни по това време.

За тия дето се интересуват ( а и за тия дето не се ) туй съм аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

И на мен Стихията ми е през ноща-след 23.00...и докато издържа...а на сутринта прослушвам записите и се кефя на гениалността си...Наздраве!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много често сутрин рано - след 9 -10 часа - като стана и винаги имам някоя ново и добра идея в главата- обикновенно ги нотирам, защото до другия ден може да изфиряса.поне тогова са ми идвали най дабрите идеи и общо взето това се случва всеки ден - иначе идеите може да дойдат по всяко друго време, но вече няма система

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разли4но..зависи от звездите :).но алгоритъма най-4есто ме подтиква да свиря към 6-10 ве4ерта...но понякога(по-късно от 10) иде отмъщението :twisted: ..Дее*а съседите 4алгари дее*а.. :killyou:

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По всяко време да го еа....Лошото е че понякога си пускам Офспринг докато карам колата и тогава става лошо....Не дай боже да е нещо пък с 2 каси ...Да не си по софийските улици пред мене....Иначе сутрин вечер....нямам точен час...да не съм жена да ми идва регулярно:))))))) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми идва горе-долу два пъти в годината - най-вече по коледа, на вискосни години и през лятото :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен музата ми идва нощем!Много пъти майка ми или баща ми са идвали да ми прравят забележка да не свиря през нощта (това беше времето когато си бях взел нов комп и записвах денонощно идеи).Цялата философия беше такава:не,че се чуваше какво свиря,просто вибрациите от синта по стойката и нататък ги дразнеха(те нямаше как да чуят в този момент какво свирех,щот бях със слушакли :) )

 

P.S.Мисля,че е време модераторите да преместят темата в говорилнята:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много често сутрин рано - след 9 - 10 часа

ей тва утринното вдъхновение е макс кофти в моя случай: вървя си към работа и понеже ми е дълга разходката, понякога в главата ми изниква една идейка, развива се от само себе си почти и е много гот... след което - 8 часа в офиса. върви после да гониш дивото! :(

 

така че радвайте се, волни души! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечер късно, по тъмно и тихо B) Просто тва си е няй якото време за творене - най вече ако пиша текстове. Иначе за жица - случайно докато си свиря, когато и да е тва. Но най вече когато дълго време съм свирил "на сухо" и след това като си бучна китарата и като напраскам дистера :(:):);):(:):);):headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.