Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос


Recommended Posts

Пичове, тия цени в сайта на про-техника окончателни ли са и мога ли да си купя нов мапекс сет за 650-700 лева?Питам , защото много евтини ми се струват.Спешно трябва да си взема някакви що годе сносни за тия пари.Мерси предварително:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че са окончателни!!

ето ти тел за бръзка с момчето което отговаря за барабаните!!0897-92-62-61 - Владо

Еее...супер...тоя номер ще ми е от полза;мерси много:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените са актуални обикновено, наистина има такъв Мапекс за около 620-650лв. Съдържанието на комплектите обаче, не е задължително да отговаря на описаното там. Примерно за моя комплект на сайта пишеш че включва столче и чинели (някаква супер-евтина серия на Зилджян), но реално нямаше нищо такова (това и по телефона ми го потвърдиха тогава). Така че си приготви още 50-100лв за столче и 200-300лв за най-евтините комплекти чинели (хетс+райд+краш).

 

Успех!

Редактирано от iffo1024
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно пича от магазина на мен ми каза, че с мапексите върви комплект чинели (без столче), но според неговите думи са адски нисък клас, стават само за обучение с две думи :wallbash:.

 

П.С. Погледните и промоцията:

Промоция

 

Аз дълго време и се чудих ... но ми излезна по-хубава оферта в "Борсата"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно за моя комплект на сайта пишеш че включва столче и чинели (някаква супер-евтина серия на Зилджян), но реално нямаше нищо такова (това и по телефона ми го потвърдиха тогава). Така че си приготви още 50-100лв за столче и 200-300лв за най-евтините комплекти чинели (хетс+райд+краш).

 

Потвърждавам, и при мен така се получи. Гледам, че все още (3 месеца) не е актуализирана информацията за Q серията: "Cymbals included, Padded drummer's throne included"... такова нещо няма. Магазина и хората са свестни, но такива 'дреболии' развалят настроението :/

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.