Jump to content
Българският форум за музиканти

Рок Балада


Recommended Posts

Това е най-новата ми песен от почти завършения ми първи албум.Не е записвана в студио така, че качеството на звука не е изчистено.Чакам вашите коментари и мнения.

 

http://soundclick.com/share?songid=7348462

Редактирано от Silfredim
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Песента е качена на съвсем скорошно направената ми страницата в myspace, ако случайно имате проблеми с пускането й в сайта на soundclick.Очаквам вашите коментари и покани за приятелство.

 

www.myspace.com/silfredim

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласа ти звучи много добре!

Но като цяло върху тази идея трябва да поработиш още мнооого за да стане песен.

Трябва д а си оправиш текста аранжимента и подложката. Иначе идеята е добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

престарал си се с ефектите на гласът, поне няколко пъти повече са отколкото трябва

 

и да раздвижиш малко музиката, че така е адски монотонно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е наистина много добра :bravo: Може би ако пораздвижеш малко барабаните и вакараш бас китара (поне аз не чух такава) ще си дойде всичко на мястото. Фуса също малко силен ми се струва. Иначе поздраления отново гласът, пълнежите и ефектите са :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че гласът е хубав, но определено е претрупан с ефекти...

Музиката, макар и малко монотонна, звучи модерно и съвременно!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Щом си сложил думата "поп" в описанието на песента всичко е позволено. Но наистина послушай хората - сякаш си разучавал какви ефекти има някоя програма. С всички тия ревърби и ехота сякаш пееш от триста километра с огромен мегафон... ехото се слага за дълбочина, но трябва и да се внимава с баланса, за да не се отдалечиш от слушателите както се е получило сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пич, почисти го това вибрато дето го ползваш като пееш. На места ми приличаше на някаква долнопробна чалгия ;) И ефектите на гласа наистина са мноооого...Иначе горе-долу бива, но иска ремонт тук-там :crying: Сложи една бас китара (дето викаха колегите) и барабаните наистина малко искат разчупване. А ако добавиш и някакво соло, ще стане убиец :) Айде, успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.