Jump to content
Българският форум за музиканти

И АЗ ДА СЕ ПОХВАЛЯ


bbking

Recommended Posts

ми Честита да ти е!!!

какво очакваш да ти кажем!?!!

 

Не че нещо,ама вече взе да ми писва всеки ден по 300 теми за новите китари на хората от форума.. 1ва тема-добре,2ра тема-ок ,ама вече взехте да прекалявате.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми Честита да ти е!!!

какво очакваш да ти кажем!?!!

 

Не че нещо,ама вече взе да ми писва всеки ден по 300 теми за новите китари на хората от форума.. 1ва тема-добре,2ра тема-ок ,ама вече взехте да прекалявате.....

Спокойно де! Нека са повече подобни теми! Колкото повече китари, толкова по красив и спокоен свят :bravo: !

 

bbking, честита да ти е батко и да ти служи добре! :headbang::headbang::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми писна, затова и аз пуснах да видим докога ще продължи всеки да си пуска китарите

хах,логика.....

ма както и да е

нямам против такива теми,ама да не ви става навик,щото ако всеки тръгне да се хвали ще стане дълга и широка ( говоря все едно съм някой модератор :headbang: )

така де,много китари-хубав свят,няма лошо :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз, ако си взема такъв жесток Musicman за две-три хилки, ще се хваля не, ами чак пламъци ще ми хвърчат от устата.

Честито, човек!

Чакаме да чуем звукови семпли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито,

ама това си е страхотен Мюзик Ман Стив Лукатър или LUKE модел с активни EMG адаптри.

Сподели повече за китарата, как ти е като удобство на свирене и звук и колко ти излезе като финансови разходи по доставката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цената й е доста висока но си струва, по удобна китара не съм хващал

аз сам си я донесох от Щатите

пикапите са активни

не се резстройва от използване на тремолото

идиялен set-up от MusicMan

bridge pickup-а има почти вечен сустейн

Редактирано от bbking
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еххх, завидех ти, евалата човек, хващал съм копие на мюзикмен и наистина много удобно шъ знаиш, ама ти си знаеш де, яко, яко жив и здрав да си и много парички да изкараш с нея, че даже да ми подариш една :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.