Jump to content
Българският форум за музиканти

тоя знаете ли го


npace

Recommended Posts

ти да не си му баща бре. това безмислено спортуване по грифа за пореден път показва че виртуозното свирене на китара се превръща в тъпо изкуство като класиката. и се изпълнява от хора които като малки са системно тормозени от майки грандоманки. не занм дали обърна внимание на изражението на лицето на горкото дете. толкова му беше все едно дали свири или не. просто някой го е побъркал от арпежи дабъли и му е внушил страхова невроза. егати тъпотията е това свирене. точно като джон петручи в софия, който си гледаше да не развали постановката на пръстите вместо да се забавлява. или както казва джон ленън: ако продължаваме да говорим за интелектуализъм в рок музиката ще се получи само един идиотски рок интелектуализъм. е това дете е пример а това. а на ленън може да се вярва. все пак той е гений а не бачкатор и занаятчия който по цял ден спринтира по грифа мамка му.

Абе ти си ненормален бе,я отивай да се лекуваш някъде и тогава се върни да пишеш някви по смислени неща тука щото :wall: :wall: :wall:

Не съм вярвал,че толкова ограничен човек би могъл да нарече себе си музикант :wall:

Успех в терапията и да си пиеш хапчетата редовно...

 

JOHN PETRUCCI Е БОГ

Ех смоуки жал ми е за теб. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Спора прерастна на ниво "разгоре6тен". Спокойно мом4ета.

На някои не им харесва техни4ното свирене - на други им харесва.

4е това дете свири безобразно 4исто, бързо и ... перфектно - е безспорен факт! Това, 4е няой не го приема си е негов проблем! А и като прибавим възраста му в уравнението, то детето си е просто 4УДО! Невероятно ме накефи пръстовката с която работи и спокойствието с което свири! (у4ителя ми едно време по класи4еска китара изоб6то не ни дава6е да свирим ако сме с гре6на постановка, затова това ми прави такова впе4атление сега и винаги)

С тези си ка4ества това хлапе омита 99,9% от китаристите във форума тук :cheers: Пък и има о6те толкова време да се развива, 4е само можем да му завиждаме :D Нали така :)

Айде по-спокойно сега и да не прегряваме изли6но с груби изказвания и т.н. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.