Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво ше кажете за тоя Ibanez?


st0rmblastt

Recommended Posts

Ibanez GRG270B

Някой ми разправят, че бил ефтин, следователно боклук...Други викат, че бил страшна работа...Само че не знам кой колко разбира и на кой да вярвам...Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко е евтина?

 

Повечето хора се мръщят на GRG серията, защото се произвежда в Индонезия. Общо взето не е зле, ако не очакваш Jem става. Аз съм пробвал същия модел, прилича на RG 220 DX например или кое да е друго RG. За флойда не съм много сигурен - ся евтин е и не знам колко е държелив, ама те и на RG-тата не са кой знае какви (поне по едно време не бяха много стока). В магазина го разцепих от бендове с флойда и държеше, но дали няма да даде фира някой ден скоро не се знае. Звукът беше доста добър за такава евтина китара, плътен и с добър състейн. Грифът всъщност е доста удобен. + китарата беше учудващо добре "сетъп-ната" още в магазина. Дървесината на тялото е ОК.

 

Друг е въпросът, че GRG-тата струват почти колкото "истинската" RG серия. Така че ако разликата в цената е по-малка от 200лв си помисли за "истинско" RG.

 

ПП: И тва "medium frets" уеко ме притеснява, аз лично не усетих да са много по-малки от джъмбото, ама все пак предпочитам джъмбо като на RGтата. :curse:

Редактирано от Mu3epHuK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от колко време свириш?

предполагам че не е повече от 5 години иначе нямаше да търсиш съвет

в такъв случай - ако си метълхед - тази китара би ти свършила много добра работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от колко време свириш?

предполагам че не е повече от 5 години иначе нямаше да търсиш съвет

в такъв случай - ако си метълхед - тази китара би ти свършила много добра работа

4 и нещо години. Търса съвет, щото нямам възможност да я пробвам китарата тука...(ако я зимам ше се ходи до Благоевград...). Метълхед + още кфо ли не... главно сола ше свира...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от колко време свириш?

предполагам че не е повече от 5 години иначе нямаше да търсиш съвет

в такъв случай  - ако си метълхед - тази китара би ти свършила много добра работа

4 и нещо години. Търса съвет, щото нямам възможност да я пробвам китарата тука...(ако я зимам ше се ходи до Благоевград...). Метълхед + още кфо ли не... главно сола ше свира...

колко струва?

 

Видях е в сайта.Добра е ако е доста по евтина от друигте модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми ясно!

Ако това то е капитала

взимай я!

 

НО!

Има нещо друго за подобни пари се намират стари но по добри...!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми ясно!

Ако това то е капитала

взимай я!

 

НО!

Има нещо друго за подобни пари се намират стари но по добри...!

Ами идеята е да зема нещо читаво, не кфо да е, нищо, че ше ми е първата електрическа...предимно солца ше сфира както казах... Аз съм напраил тема че купувам...дано изникне нещо...ако ли не, здраве да е-зимам Ибаница. Мерси за помщта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата е много яка за тея пари но си помисли за сащите пари стара да си земеш можеш да намериш нещо яко.По-Яко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове и аз съм хвърлил око на таз китарка!!! :D дизаина много ме кефи!

някой да знае в софия има ли я в някой магазин да ида да я погледна да я пробвам?не разбирам от китари много много!но мисля че за тези пари китарата си е добра(поне квото съм чувал)! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пичове и аз съм хвърлил око на таз китарка!!! :D дизаина много ме кефи!

някой да знае в софия има ли я в някой магазин да ида да я погледна да я пробвам?не разбирам от китари много много!но мисля че за тези пари китарата си е добра(поне квото съм чувал)! :)

флойда сдава багажа иначе в ндк може да си я поръчаш за 462 кинта, преебавка е според мене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.