Jump to content
Българският форум за музиканти

E-mu 404


Black Bird

Recommended Posts

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Алмар ....сори нема откъде другаде в БГ. Аз поне не успях да намеря. Ако разгледаш европейските онлайн магазини (www.musik-service.de например), ще видиш, че го продават за около 200 евро (+10 -ина евро за доставка за страната в която са разположени и Европа наоколо). В Алмар излиза около 220-225 евро (на мен ми излезе даже около 200-210, защото долара беше по-нисък тогава). Разликата от 15 евро не си залужава според мен мъките за докарване от Европа - още повече, че ще трябва да и платиш и 25% отгоре под формата на мито и ДДС (освен ако нямаш "друг" начин).

Мда и на мен ми изтичат очите по 199$ цена в Щатско, но в Европа това става 199 Евро :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения проблем с Алмар е - времето за доставка, освен ако от тогава нещата не са се оправили. По един друг форум имаше и проблеми със сервиза. На мене ми излезе 20 лева отгоре да ми заменят дефектиралата карта в сравнение с това, което е струвало на един пич в гаранционен сервиз от Алмар. На кратко: честият дефект при тия карти - умирането на единия изход е обяснено от Марков като: вкарване на микрофон с фантомно или нещо такова, което ,на мен поне, ми звучи смешно. Трябва да съм ебати идиота да вкарам в изход тип голям китарен жак 48 волта фантомно. Е, истината винаги е някъде по средата, не искам да отварям тема срещу Алмар, както бе отворена срещу РФ, защото не съм запознат с фактите от първо лице. Общо взето сервизи, които биха могли да се справят с такива проблеми са Динакорд, Фактор и някакви Варненци(май). Иначе Ему директно сменят картата и не се разправят <_<. Та така, засега това е положението в БГ. Иначе дочух че Мюзикстор вече имат представителство в Македония :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Иначе дочух че Мюзикстор вече имат представителство в Македония <_>

А к'ви са тези?

Берингер BCF дали имат. Егати проблема се оказа този контрол сърфейс. Никъде в БГ не може да се намери. Ако го имат в Македония - точно за една събота ще скокна.

 

Да бе направо един щепсел ръгам в контакта и след това във входа, нали? Дрън-дрън та пляс.

ЕМУ са готини като сервиз като им се обадиш и нямат проблем с подмяната - това е готиното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

aaaaa danks :metalist: сега загрях :) been there seen that - ама малко бавно включва реотана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Burton, братле, таке се избира апаратура, тука в БГ няма начин да седнеш и една седмица да пробваш това или онова, ни има такъв избор, нито некой ше те изтърпи, сори за офа, ако искате изтрийте го просто некакси се просълзих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Аиде EMU 1212M е вече в компа ми!

 

с 2 думи: Супер Саунд! :ph34r:

Честито :D

Кога я взе? :D

Вземи си последните драйвери бтв. 1.81, ако не си го направил... вървят по-добре поне при мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде EMU 1212M е вече в компа ми!

 

с 2 думи: Супер Саунд! :D

Честито :D

Кога я взе? :D

Вземи си последните драйвери бтв. 1.81, ако не си го направил... вървят по-добре поне при мен.

вчера след 8 часа обяснения в митницата в Пловдив

какво е това и съмнения и 200 решения за различно мито

най края ме пуснаха с това "странно" устройство да си ходя и 90 лв мито....

щото имаше и един микрофон и един моднат Босс СS-3 компресор

 

с всички последни дривери и програми съм

 

Звука е много ясен и много ме радва стереото! :inlove:

 

prod9872_hdr_1_1_70.jpg

 

 

нещо като че ли за сефте си чувам ревербите....бахсиии :ph34r:

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суперб :ph34r: Още един доволен юзер ...:D !!!

Мани, в митниците работят особен "модел" хора...

Картата е супер ... :D !

Щом сега си я взел значи имаш и диска с Продъкшън Бъндъла, демек Сонар ЛЕ, Кюбейз СЕ и т.н. ...аз още не мога да го уредя тоз въпрос ама мисля днеска пак да им звъня на тези тиквеници.

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Суперб :D Още един доволен юзер ...:P !!!

Мани, в митниците работят особен "модел" хора...

Картата е супер ... :happy: !

Щом сега си я взел значи имаш и диска с Продъкшън Бъндъла, демек Сонар ЛЕ, Кюбейз СЕ и т.н. ...аз още не мога да го уредя тоз въпрос ама мисля днеска пак да им звъня на тези тиквеници.

теа програми са доста ПУРЕ :happy::happy::ph34r::D

ама са фрее и ги :inlove:

 

ако си на зор са 2000 пъти по добри от какеуалк 9

а аз на него си записах 1вото демо

 

 

сонара е по пълен от екстри...

кубейса няма дръм едитор....ахмаци!

 

сонара за малко да е пълна версия хаха :D

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.