Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по барабани.


Recommended Posts

Здравейте млади другари, казвам се Максим Стоименов и съм на 21 години от София, свиря вече от 11 години и предлагам уроци по барабани за начинаещи и не чак толкова като цената за два учебни часа е (80 минути) е 12 лева.

Ходил съм на уроци при Деян Драгиев - Даката и съм имал 4-5 ученика, които не са били особено сериозни, но до сега не съм писал тема тук, така че се надявам да се намерят хора, на които им се занимава сериозно. Също така преподавам английски в детска градина и имам опит в работата с деца, така че родители, ако смятате да отгледаждате следващия Тони Ройстър, никога не е твърде рано за първия комплект палки.

 

И за да се пробваме да бъдем истински капиталисти наложително е да ви уведомя какво може да очаквате и какво ще се изисква от вас:

 

1. Отношението ми към всички ученици, които съм имал е абсолютно на приятелски начала, но това не означава, че не се очаква

сериозна подготовка от ваша страна за всеки един от уроците.

2. Самите уроци включват работа по школите на Добри Палиев*и Stick Control, а уроците на цял сет са в зависимост от

желаната стилова ориентация + много по-забавни неща, като това да слушаме музиката, която на вас ви харесва и да си говорим

относно нея и барабанните партии + звук + микрофони + запис и прочие.

3.Моята цел е да ви надъхвам да свирите колкото се може повече и да ви покажа красотата, която може да се роди изпод това занаятие, успея ли да направя това, без значение техническото ниво, значи съм си свършил работата.

 

Какво слушам?

www.last.fm/user/souletti

 

Къде съм свирил или свиря?

 

www.myspace.com/mentalarchitectsband - http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...ideoID=44673871

www.myspace.com/mindown -

www.myspace.com/hyperqube - http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseacti...74-d2054a57b1c4

 

(Последно се излагах и като халтураджия в клипа на Тома + един концерт в зала 1 на НДК - за жалост на плейбек.)

Също така бях и един от 7-те финалиста на конкурса за млади барабанисти огранизиран от Венко Поромански и Динакорд.

 

Всички бъдещи ученици да очакват подробно обяснение защо това е най-ужасното ми преживяване въобще и как трябва

да запазиш някакво достойнство като свириш на даден инструмент, за свиренето на плейбек де.

 

 

 

Контакти:

На лично съобщения или на panopticonish@gmail.com

 

Благодаря за вниманието.

 

* - Ако минеш през тоя ад и не си се отказал, значи наистина ти се свири на барабани.

 

П.п. - Първите два урока са фрий.

 

l_8a8360a3103c0123a03bfdc2218230c8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че Максим е един от най-добрите млади барабанисти, които съм имал честта да слушам на живо, а и също така е много точен и свестен тип! Препоръчвам го с две ръце! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да потвърдя мнението на колегата Angermeans и да кажа, че наистина Максим е един много рядко добър барабанист с огромен потенциал, който има какво да даде на учениците си! Без съмнение всеки, който отиде да учи при него, ще получи едно перфектно отношение и разбиране от страна на Максим, а също така и персонален подход към всеки. С две думи ще обобщя, че аз също препоръчвам с 2 ръце този доста млад, но опитен барабанист!

 

Успех на всички! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Здравей! Казвам се Миро.

Допадна ми офертата ти. ТО аз от доста време се заигравам с идеята да се науча да свиря на барабани, просто досега не съм я реализирал, поради причината "учител" и другата "място". Бих желал нещо да уговорим. Най-вероятно е да го започна това след месец, но бих желал да добия инфо.

Нещо да знаеш за мен, аз от малък се занимавам с музика, първо пеех в хор, после свирих на пиано, а сега даже и танцувам в една хип-хоп школа :)

, но непрекъснато си тактувам нещичко и си мотая любими мелодии в главата. В момента съм на 27 и работя. Желанието ми да уча барабани е просто да запълня тази дупка от години, тоест, искам да развия този талант :) .

Това е засега от мен. Пиши.

Поздрави и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Познавам го лично и горещо го препоръчвам! Максим е много добър музикант и освен това е много готин като човек. Ако някой е решил да се занимава сериозно - той е човека! :music::) :) :P

Редактирано от duzko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително приятен човек. Няма нито една скучна секунда по време на уроците. Ако не беше той, едва ли изобщо щях да се запаля толкова по барабаните. А и добре, че беше той да ми покаже основите, иначе вече да съм се контузил ако бях тръгнал да съм самоук и с барабаните.

 

Няма по-добър учител по барабани за мен. Не само, че уроците са му изключително евтини, никой друг няма да ви научи на този инструмент, колкото Макс. Уроците са в центъра, какво по-удобно от това :P Също така, ще прекарвате време с един от най-големите пичове на планетата ;)

:wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Благодаря много за позитивните мнения на всички "ученици"... тенк ю тенк ю тенк ю тенк ю... и сега в седем осми

тенк тенк ю, тенк тенк ю.... :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте хора :) исках и аз да споделя 2 думи за уроците на Макс, понеже ходя от скоро и аз при него ;):whistle: ако могат да се нарекат уроци де, понеже включват много по-яки неща като пиене на бира и слушане на яка музика :) :) ииии съм супер доволен, освен че научих много неща, които дори не подозирах, че съществуват, се забавлявам супер много понеже цялото преживяване е по-скоро разпускащо, от колкото натоварващо :) и най-якото е, че човека е ходил на толкова много уроци, че знае всички школи наизуст и знае как да избере точно тези неща от всяка една от тях, че да помогне на всеки индивидуално :) така че не се чудете дали си струва уроците са уникални, Макс, поздрави, продължавай в същия дух вършиш страшна работа :П

поздрави и на останалите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

За Макс вече е казано доста, прям и директен, човек, който мисли в музика и те заразява.

Не е идеален. Аз също. Казва, че му дължа две бирички :thx: , но се застуди и май ще трябва да почака :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.