Jump to content
Българският форум за музиканти

Adxok в стил офф-топик джангър


adXok

Recommended Posts

Великий Сатана! Още малко! Още малко помогни ми, и ... ха-ха-хаа! Финис либерта!

С Каравелов няма защо засега да хабя сили.

Ето ги сега либералите!... Ха-ха-хаа! Счепкаха се за косите, стреляха се, биха се, разориха се... но още малко, великий Сатана! Още мъничко, и в една тъмна нощ ще се покачим с тебе на Черния връх и всред гръм и светкавица ще се изсмеем, ще се изкикотим, ще се изюдим над тия глупци!... Ще разперим огнени крила, ще се прегърнем и гръмовно ще покъртим нощната тишина с нашия адски вик: Финис либерта!... И екът от балканите, от Рила, от Родопите ще се отзове и ще се понесе и повтаря по долини и усои... финис либерта... берта.. ерта... рта... та... та... та... ха-ха-ха-ха-хааа!

Сатана, доволен ли си?

 

И тук, ако не долавяте музиката... не знам! Ша вия пусна де... записвам идеята сега!

 

 

От цялото патетично изказване не става съвсем ясно какво точно искаш да кажеш, може би

AXE = Сатана ? ! ? :P

 

Тва е причината за новото парче. Не, че AXE е Сатана... не, че аз съм shit-нат и не мога да си плямпам наволя... просто ще е през половин час, сиреч 1800 сек.

Само Shakesbeer си е направил кефа от цялата дъндания... и аз!

 

Теглете това парченце: Perky_Kobold

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,на мен ми хареса,но откъде ти идват такива "тъмни" и апокалаптични идеи?Да не би Сатаната и Тъмната страна да побеждават във вечния двубой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брао, човеко, много идейно, па ако ще на слави трифоно да си му в листата - ей това е работа!

ДАй още нешо като за разкази от Хриптата...

 

Конграчълейшъъъъъъъънс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като изключим пич бъзикните(които мисля че чух ;) ) другото дзънка

 

тия работи ако имаш истинска китара и бас ще ги можеш ли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Geo написа:

Браво,на мен ми хареса,но откъде ти идват такива "тъмни" и апокалаптични идеи?Да не би Сатаната и Тъмната страна да побеждават във вечния двубой?

 

Радвам се, че ти харесва... знаеш, че и твоите неща ме кефят яко :D

Идеите идват от различни неща, които виждам или прочитам. Разбира се слушам и музика. Сега например почти ежедневно си въртя Armen Chakmakian - този е уникален тип!!!

Сатаната ту побеждава, ту го оборват разни хора, ту иска да докаже, че ние хората сме неспособни творения на Господ. Изкушава ни с материални и властови придобивки. Ако си мислите, че е шега - хубаво, така да е. Аз си мисля и усещам, че е истина. Двубоят тепърва предстои! :bravo:

 

 

jFog бъзикна с:

Тия работи, ако имаш истинска китара и бас, ще ги можеш ли?

 

Ами не... всъщност няма да ги мога. Просто ще ги направя по-хубаво! :P

 

 

Следва продължение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехе... да забогатеем :bravo:

 

Не знам ти какво разбираш под това "да забогатеем". Според мен е не дали ще изсвириш 100 ноти в секунда и всички ше хвърлят хиледарки във въздуха о т кеф, а кога и как ще се представиш на хората от съответната сфера на дейност.

 

Засега - зарибявки!

Идеята за спонсорство не е лоша. Аз не вярвам и Steve Vai да си купува лично и от своя джоб ЦЯЛАТА апаратура... китари, усилватели, ефект-процесори (или който и да е музикант)!

Просто има индустрия... Там е далаверата за забогатяването, каквото и да значи то (за различните хора е различно)!

 

Бъзик:

В тоя ред на мисли най-добре да си художник. Боички, платно, рамка... вдъхновение... умираш и хоп!!!

"Червеният квадрат" (буквално това е нарисувано) вече е 2 000 000$

И си станал богат, ама те няма! :D

Редактирано от adXok
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.