Jump to content
Българският форум за музиканти

Цяла Китарна Балада за слушане


Recommended Posts

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А за касата, на какво слушате???

Аз нямам суб. Каквото кажат мониторите ми това е...

Аз слушам на съраунд криейтив 5.1 и е много добре третата версия.Първото ми се стори прекалено напържено все едно има повече компресор на всичко.Второто беше по добре като ниво ,ама малко глухо,та третия семпъл е най добър,според мен.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога съществени разлики да чуя от 3-тия и 4-тия микс.Звучат добре и двата може би малко по-ми харесва 3 :recourse: само за чинелите да кажа че малко са претоварени сякаш кривят ,но това е може би щото е МР3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно мнение!!! За чинелите хммм може и да е вярно...мп3-то наистина разваля...

Ето 4те миска в един архив

http://www.nalbantov.com/SongMIX_4Files.rar

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микс 4 е по-напомпен,но там вече като че ли се губи контраста на другите инструменти-преобладават ниските и високите-дискотечен саунд.Сега вече съм за 3-по-балансиран е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 най- ми хареса, ма мнението ми не е рентабилно

 

Слушам ги на 2.1. с много як суб със собствен бас контрол, напомпан докрай, че така повече ме кефи, а и освен това съм малко глух. На първо слушане не открих разлика между 1 и 2. А и освен това прочетох мненията на другите преди мен, докато сваля всичките неща, та може и да съм се повлиял. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че на микс 3 може само леко да вдигнеш баса с една идейка...Иначе по принцип ще ти е трудно в домашни условия да докараш саунда на някой известен като Джо Сатрияни например-там отделно се прави мастеринг и то от напомпано студио със скъпа техника и компетентни,които се занимават само с това.Похвално е,че ти се справяш доста добре и искаш да изпипваш всичко докрай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувам за 4-ти. На първите има някакви честоти в китарата, които леко ме дразнят.

Фен съм на по мекото звучене...Сатриани например (или поне така звучат неговите китари след мастеринга)

В последната версия касата не звучи зле, но е малко по напомпена с ниски за този стил.

Може да дадеш повече ниски на баса.

С моите глухи уши толкова. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, ето последен компромис http://www.nalbantov.com/GardenMIXNEWREAP.mp3

 

Благодаря на всички отзовали се!!! Наистина ми помагате!

:recourse::cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за номер 3 ...китарата ми звучи по-добре там.

Но и следващите са си супер! :recourse:

Редактирано от savov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш да угодиш на всички :cheers2: Аз тамън слушах целия вариант, който си седи в началото на темата и веднага след това пуснах последния микс и да си призная китарата на първата повече ме кефи отколкото на последната :recourse: Много ми е глуха на последната версия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сложно е... Обаче като е по-мека и по-обемна би трябвало да звучи по натурално някак...И да ангажира вниманието на слушателя.

Слушам тук едни миксове на големите братя и някои песни барабните са като картони отзад...а китарата дори и избиват ниски, все едно си до усилвателя...

Хич вече не знам... :recourse: Изперках

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това последното за мен е най-добре.Саунда е относителна работа-всеки го харесва по различен начин-аз също изперквам,когато се заплесна да правя саунд и често откривам,че е различен от това,което е било преди това.Казвам си:Ей т'ва е саунда...следващия път като го чуя не ми харесва нещо.... :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.