Jump to content
Българският форум за музиканти

The Lame Project


Recommended Posts

Нещо не ми се отварят всички.

"The great closing" - супер композиция, но не съм убеден, че това е правилния стил за вокала. Тембърът и произношението не подхождат много, но това си е лично мое мнение.

уСпех :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми се отварят всички.

"The great closing" - супер композиция, но не съм убеден, че това е правилния стил за вокала. Тембърът и произношението не подхождат много, но това си е лично мое мнение.

уСпех :rolleyes:

Подкрепям, освен това ми се струва, че някак по-ниско пее от тоналността или много се бъркам ... ;) Женския вокал е ми харесва повече.

Парчето ужасно мноого ми харесва бтв ;) Леко ми напомня Стикс като настроение ....ммм..:)

Нямах време да чуя другите сега ...:thumbup: Малко по-после

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тоя проект го отпочнахме преди 2-3 години с колегите от студиото ей така на майтап и понеже всичките бяхме позаебали свиренето си в дадения момент, та затова е куц :)

 

Иначе парчета има още много, ама ние ги презаписваме по пет пъти докато станат като хората и затова сме качили само 4 - единствено тях считаме за финализирани.

 

По линия на стилистиката - умишлено бягаме от конкретна такава, защото идеята на тоя проект е, че всичко е free и open source и го правим за личен кеф, без да се съобразяваме с конкретен пазар и аудитория, което автоматически му подобрява качествата :)

 

На първото парче току-що му снимахме клип в Ирландия и до 1-2 седмици ще е готов и ще го качим (което ще го обявя като стане).

 

А пък колкото до пеенето (и свиренето също) - куца на места, но пък е от сърце. More emotion than skills дет' се вика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен нещата много ми харесват! :)

 

Стилът ми допада...Музиката е изключително интересна.

 

Радвам се, че Ви чух!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...А пък колкото до пеенето (и свиренето също) - куца на места, но пък е от сърце. More emotion than skills дет' се вика :)

 

Аз пък съм на принципа: both emotion and skills!

 

И от такава гледна точка имам доста какво да кажа по тоа проект. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уикално яко!!!!

Напомня вокала много за Eddie Vedder. Супер много ме накефи. Фалшивее?! Изобщо не бих казал... напротив! Супер добър е!

 

:greenangel:

Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кефят парчетата.Имате стил и излъчване,идеите са страхотни...трябват ви малко по-добри студийни записи...всички сте добри!Успехи!

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.