Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво мога да си купя за приблизително 150 лв.


Recommended Posts

Какво (от барабаните и чинелите) мога да си купя за приблизително 150 лв. Аз съм начинаещ и не ми трябва кой знае какво качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам само pad за тренировки. :)

Така че всичко ще ми е от полза.

 

Имам палки и стойката на pad-а ми е стойка за барабанче. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) На първо време ще ти трябват палки и малко барабанче!

 

Между другото може ли всички постващи нови теми да слагате заглавие на темата???-защото за последните 2 седмици заглавията са все: въпрос,въпросец,въпросче и тн. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сега започваш си вземи барабанче със стойка и палки  :yes:

 

А, ако нататък продължаваш да вземаш нещата 'на парче' след барабанчето ще ти трябват следните неща, в тази поредност:

 

1. фус-машина + чифт капаци за нея (стари Амати можеш да намериш из обявите за 50 до 100лв)

2. каса + педал (ако искаш да минеш максимално евтино, отново се оглеждай за стари Амати, педала е минимум 40лв, за касата не знам)

3. стойка + краш (мисля че за 50-60лв може да има нещо по обявите)

4. томтом + флор том

5. стойка + райд (50-90лв за стари Амати или Метеор)

 

...или просто вземи някой цял комплект, като най-евтините на старо започват от около 200лв, най-евтините нови са 600лв (без чинели); за комплект чинели (примерно фус+краш+райд): около 100лв стари, и минимум 300лв нови от много ниска серия.

 

Но като имаш пад, може и да изчакаш докато събереш за някакъв комплект (поне барабанче + каса + фус) за да можеш да работиш над координацията между отделните крайници.

 

Успех!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.