Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Някой да има guitar pro или миди на тази песен, оригинална на Пърпъл.. Може и с по-як аранжимент, даже още по-добре

Аз нещо немога да намеря, качество :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има един бекинг трак ама не ме радва много.

Иначе ако ти трябва ще ти го табна , знам го наизуст със старата група 3 месеца само тая песен сме свирили барбар с Хауей Стар :) .

 

Бекинг трак..

 

:music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:music336: Ами колегите ме карат да я записваме, пък трябват мидита или гитар про. Там със всички инструменти... Е сега, ако не ти се занимава остей, ако искаш да помогниш :) мн ще ти благодаря... :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като че ли Този гитар про файл е най-близко до истината. Виж върши ли ти работа.

 

 

*Има доста грешки които според мен са оправяеми ,ама аз не мога да пиша на гитар про така и не се научих :Р .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси брато, колкото толкова, изтеглих разни файлове от един коментар който го изтриха... :dance: от тая тема, малко грозеше с педалските си изказвания. :)

Като го запишем, ще го кача в кавъри :)

Редактирано от yellow nEuphoria
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата се затваря и потребителят, който я отвори бива наказан за 20 дни, преди перманентно блокиране на всичките му акаунти в системата на форума. Причината за блокирането е, че той докладва коментар в темата му като проблемен, а сам създава за предпоставки за караници с последното си писание. ТАКОВА ОТНОШЕНИЕ НЯМА ДА СЕ ТОЛЕРИРА В ТОЗИ ФОРУМ! АКО НЯКОЙ ИМА НЕЩО ПРОТИВ ТОВА, НЕКА ПРОСТО СПАЗВА ПРАВИЛАТА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.